کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > استراتژی های برنامه نویسی واحد های پردازش گرافیکی و روندها در محاسبات GPU

دانلود ترجمه مقاله درباره استراتژی های برنامه نویسی واحد های پردازش گرافیکی و روندها در محاسبات GPU

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " استراتژی های برنامه نویسی واحد های پردازش گرافیکی و روندها در محاسبات GPU " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Graphics processing unit (GPU) programming strategies and trends in GPU computing

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Parallel and Distributed Computing
سال انتشار
2013
کد محصول
1000046
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
25
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 90000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .Abstract

Over the last decade, there has been a growing interest in the use of graphics processing units (GPUs) for non-graphics applications. From early academic proof-of-concept papers around the year 2000, the use of GPUs has now matured to a point where there are countless industrial applications. Together with the expanding use of GPUs, we have also seen a tremendous development in the programming languages and tools, and getting started programming GPUs has never been easier. However, whilst getting started with GPU programming can be simple, being able to fully utilize GPU hardware is an art that can take months or years to master. The aim of this article is to simplify this process, by giving an overview of current GPU programming strategies, profile-driven development, and an outlook to future trends

Contents

1. Introduction

2. Fermi GPU architecture

3. GPU programming strategies

4. Trends in GPU computing

5. Summary

6. References

چکیده

در طول دهه های اخیر علاقمندی های فراوانی در زمینه ی استفاده از واحد های پردازش گرافیکی برای کاربری های غیر گرافیکی بوجود آمده است . بر اساس شواهدی از مقاله های علمی سال 2000 ، در حال حاضر استفاده از GPU ها به نقطه اي از بلوغ رسيده است كه کاربرد های صنعتي بیشماری وجود دارد. به همراه گسترش استفاده از GPU ها، ما شاهد توسعه ی شگرفی در زبان و ابزار برنامه نویسی شده ایم و شروع به کار برنامه نویسی GPU هرگز ساده تر از اين نبوده است. هرچند شروع به کار با برنامه نویسی GPU می تواند ساده باشد ، اما قابلیت استفاده ی همه جانبه سخت افزار GPU یک هنر محسوب می شود که سال ها و ماه ها طول می کشد تا به حد اعلای خود برسد. هدف از این مقاله ساده سازی فرایند است ، با نگرشی بر استراتژی های برنامه نویسی GPU  های موجود،توسعه مبتني بر پروفايل(پروفايل گرا) و چشم اندازی بر روند های آینده.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-معماريGPU (واحد پردازش گرافيكي)Fermi

3-استراتژی های برنامه نويسي GPU (واحد پردازش گرافیکی)

4-رویکردها در محاسباتGPU

5-خلاصه

6-مراجعاین مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

GPU computing
Heterogeneous computing

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه