کاربر گرامی Skip Navigation Links

محاسبات "کلان داده" و ابرها: روندها و جهت گیری های آتی

این مقاله به بررسی روش ها و محیط هایی برای به انجام رسانیدن تحلیل ابرها برای برنامه های کلان داده می پردازد
Abstract

This paper discusses approaches and environments for carrying out analytics on Clouds for Big Data applications. It revolves around four important areas of analytics and Big Data, namely (i) data management and supporting architectures; (ii) model development and scoring; (iii) visualisation and user interaction; and (iv) business models. Through a detailed survey, we identify possible gaps in technology and provide recommendations for the research community on future directions on Cloud-supported Big Data computing and analytics solutions

چکیده

این مقاله به بررسی روش ها و محیط هایی برای به انجام رسانیدن تحلیل ابرها برای برنامه های  کلان داده می پردازد. مقاله پیش رو بر چهار محور مهم تحلیل و کلان داده استوار است، این حوزه ها عبارتند از: (1) مدیریت داده و معماری های پشتیبان؛ (2) توسعه­ و امتیازدهی به مدل ها؛ (3) تجسم سازی و تعامل با کاربر؛ و (4) مدل های تجاری. ما از طریق یک بررسی دقیق شکاف های احتمالی در فناوری را شناسایی نموده و پیشنهاداتی برای جامعه پژوهشی در رابطه با جهت گیری های آتی در حوزه محاسبات کلان داده با پشتیبانی ابرها و راه حل های تحلیلی فراهم خواهیم آورد.

1-مقدمه

جوامع بطور روزافزون ماشینی تر می شوند و در نتیجه سازمان ها مقادیر عظیمی از داده ها را تولید و ذخیره می کنند. مدیریت و کسب بینش از داده های تولیدشده یک چالش و کلیدی برای مزایای رقابتی است. راه حل های تحلیلی که در داده های ساختاریافته و فاقد ساختار کاوش می کنند، حائز اهمیت اند، چرا که می توانند به سازمان ها در کسب بینش نه تنها از داده های اکتسابی خصوصی خود، بلکه از مقادیر عظیم داده های عمومی موجود در شبکه اینترنت، کمک کنند...


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " محاسبات "کلان داده" و ابرها: روندها و جهت گیری های آتی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
محاسبات "کلان داده" و ابرها: روندها و جهت گیری های آتی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Parallel and Distributed Computing
سال انتشار
2015
کد محصول
1009953
تعداد صفحات انگليسي
48
تعداد صفحات فارسي
45
قیمت بر حسب ریال
240000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 240000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Big Data
Cloud Computing
Analytics
Data Management

تاریخ انتشار در سایت: 2017-02-15
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه