Skip Navigation Links

عنوان ترجمه شده مقاله: هشت چالش رسانه های اجتماعی برای مدیران بازاریابی

مقاله مدیریت بازاریابی با ترجمه فارسی با موضوع : هشت چالش رسانه های اجتماعی برای مدیران بازاریابی، در این بخش قابل دانلود است.

 Abstract

Consumers increasingly use social media for a variety of consumption-related tasks such as complaining about a brand or sharing purchase experiences. Social media growth represents an opportunity for business based on information sharing, but also complicates the work of marketing managers who need to be ready to deal with current issues in this field. This article highlights eight areas within social media marketing that create difficult challenges for marketing practitioners. Based on practitioner reports and academic findings about online social networks, we preview emerging threats and opportunities derived from changes in consumers’ behavior and from changes in business models as well. In addition to discussing each challenge, we pose research questions for marketing academics in order to inspire broader research and better understanding of this evolving field

 چکیده

مصرف­ کنندگان بطور فزاینده از رسانه­ های اجتماعی برای کارهای مختلف مرتبط با مصرف، همچون شکایت در مورد یک برند یا اشتراک تجربیات خرید، استفاده می­کنند. رشد رسانه­ های اجتماعی فرصتی را برای اشتراک اطلاعات کسب و کار فراهم می­کند، اما همچنین کار مدیران بازاریابی را که باید آماده مقابله با مسائل جاری در این حوزه باشند، پیچیده می­سازد. این مقاله هشت حوزه را در چارچوب بازاریابی رسانه ­های اجتماعی مطرح می­کند که چالش­ های دشواری را برای متخصصان بازاریابی به همراه دارند. ما بر اساس گزارشات متخصصان و یافته­ های علمی در مورد شبکه ­های اجتماعی آنلاین، به نمایش تهدیدها و فرصت­ های در حال ظهور می­پردازیم که از تغییرات در رفتار مصرف­ کنندگان و تغییرات در مدل­های کسب و کار پدید می ­آیند. ما علاوه بر بحث در مورد هر چالش، پرسش ­های تحقیق را برای محققان بازاریابی مطرح می­کنیم تا الهام بخش تحقیقات وسیع­تر و درک بهتر این حوزه نوپدید باشند.

-1مقدمه

رسانه­ های اجتماعی همچنان به رشد خود ادامه می­دهند و بنا بر برخی گزارشات به کانال اصلی مشتریان برای تجربه و تعامل با جهان تبدیل شده ­اند. افراد برای کمک به حصول اهداف خود به شبکه­ های عمومی یا تخصصی­ تر ملحق می­شوند و به جستجو، اشتراک، مشارکت، مصرف و بازی می­ پردازند (بولتون و همکاران، 2013).

پدیده رسانه­ اجتماعی را می­توان از چند زاویه مورد بررسی قرار داد. اولا، از زاویه جامعه ­شناسی تا انسان­ شناسی، شبکه­ ها از تعامل بین افراد در سراسر جهان حمایت می­کنند. فیسبوک و یوتیوب به بیش از 1 میلیارد کاربر رسیده ­اند (شکل 1). این بدان معنا است که بیش از یک سوم از تمامی کاربران اینترنت در جهان، و بیش از یک ششم جمعیت جهان، اعضای فعال این شبکه ­ها هستند. دوما، از یک رویکرد اقتصادی، اگرچه اغلب کاربران برای این خدمات پولی پرداخت نمی­کنند، اما رسانه­ های اجتماعی دارای ارزش مهمی برای شرکت­ های مالک خود هستند. خرید اخیر لینکدین توسط مایکروسافت در ازای 26200 میلیون دلار (بیش از 102 دلار بازای هر کاربر) یک نمونه از ارزش بالقوه و رقابت بالا در حوزه رسانه­ های اجتماعی است. ادغام­ ها و تحصیل مالکیت استراتژیک شرکت جهت کسب مشتریان، همچون خرید اینستاگرام و واتس آپ توسط فیسبوک، نشان می­ دهند که هدایت این تکامل دیجیتال چقدر برای شرکت­ ها از اهمیت برخوردار است…


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " هشت چالش رسانه های اجتماعی برای مدیران بازاریابی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
هشت چالش رسانه های اجتماعی برای مدیران بازاریابی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Spanish Journal of Marketing-ESIC
سال انتشار
2016
کد محصول
1011131
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
195000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
472 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 195000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Social media
Marketing practice
Customer behavior
Engagement

تاریخ انتشار در سایت: 2017-08-08
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟