کاربر گرامی Skip Navigation Links

ترجمه تخصصی متون برق

موسسه ترجمه تخصصی البرز ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی برق می باشد.

ترجمه تخصصی برق

در ابتدا لازم است عنوان شود که رشته مهندسی برق حوزه های تحقیقاتی بیشماری دارد. می توان اذعان داشت که هر یک از دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق در شاخه ای از دنیای پهناور مهندسی برق مشغول به تحقیق و پژوهش هستند. شاخه های تحقیقاتی رشته برق چنان گسترده است که محققان تنها به حوزه محدودی از متون و مقالات تخصصی مهندسی برق مسلط هستند. این موضوع ترجمه تخصصی برق را به امری حرفه ای بدل می نماید. به طوری که در انتخاب مترجم جهت ترجمه تخصصی مهندسی برق، دقت فروان لازم بوده و تنها بسنده کردن به اینکه مترجم در رشته مهندسی برق تحصیل کرده است چندان منطقی به نظر نمی رسد. مترجم می بایست اولا گرایش یکسانی با موضوع متن داشته باشد و ثانیا به موضوع تسلط کافی داشته باشد. بدیهی است برای ارائه ترجمه تخصصی از متون و مقالات رشته مهندسی برق، ابتدا مترجم باید قادر به درک مفاهیم گنجانده شده در متن انگلیسی و یا فارسی باشد و سپس اقدام به ترجمه نماید.

تشکیل گروه مترجمان برق برای ترجمه تخصصی متون برق

با توجه به توضیحاتی که داده شد، موسسه ترجمه تخصصی البرز اقدام به تشکیل گروه مترجمان رشته مهندسی برق نموده است. گروه مترجمان برق متشكل از دانش آموختگان مقاطع تحصیلات تكمیلی رشته مهندسی برق می باشند. این گروه متشکل از مترجمانی با گرایش های برق الکترونیک، برق مخابرات، برق کنترل و برق قدرت بوده که تجربه كافی در زمینه ترجمه متون تخصصی برق را دارا می باشند.
 ما ترجمه متون تخصصی مربوط به هر گرایش را به فارغ التحصیل همان گرایش می سپاریم. به طور مثال ترجمه برق مربوط به گرایش قدرت به فارغ التحصیل گرایش قدرت واگذار می گردد. ترجمه متون تخصصی برق توسط فارغ التحصیلان این رشته موجب می گردد كه اصطلاحات رشته برق به درستی ترجمه گشته و مضاف بر این؛ در حین ترجمه، مطالب علمی به درستی برگردان شود.

 شما می توانید ترجمه انگلیسی به فارسی كتب برق، مقالات کلیه مجلات مهندسی برق، پایان نامه های مهندسی برق، کاتالوگ ها و همچنین ترجمه سایر متون رشته مهندسی برق را به گروه مترجمان برق ما بسپارید. متن ارسالی شما مورد بررسی قرار گرفته و ترجمه به مترجم هم گرایش شما سپرده می شود.

جهت کسب اطلاعات در زمینه هزینه ترجمه تخصصی برق، به بخش برآورد قیمت ترجمه مراجعه فرمایید. همچنین با ثبت نام در سایت و ارسال فایل، هزینه ترجمه و زمان تحویل آن محاسبه و برای شما ایمیل می گردد. 

برای ارسال سفارش ابتدا ثبت نام كرده و سپس سفارش خود را ارسال نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ارسال سفارش، به بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه مراجعه كنید.

چنانچه در زمینه رشته برق مقاله ای را به فارسی نگارش كرده اید، می توانید جهت كسب اطلاعات در زمینه خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی برق، به بخش ترجمه مقالات ISI برق مراجعه كنید. همچنین اگر خواهان ویرایش مقاله انگلیسی خود هستید، به بخش ویرایش مقالات ISI برق مراجعه فرمایید.

تعداد بازدید : 19296


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی برق، ترجمه تخصصی برق

سایر خدمات رشته مهندسی برق

مقالات ترجمه شده مهندسی برق ترجمه مقالات ISI مهندسی برق پروژه مهندسی برق تحقیق مهندسی برق ویرایش مقالات ISI برق مقالات رایگان برق با ترجمه فارسی