کاربر گرامی Skip Navigation Links

ترجمه تخصصی متون شيمی

جهت داشتن ترجمه ای دقيق و تخصصی، ترجمه تخصصی شيمی را به گروه مترجمان شيمی دپارتمان علوم پايه ما بسپاريد.

ترجمه تخصصی رشته شیمی

ترجمه متون شیمی در كلیه گرایش های شیمی از جمله شیمی فیزیك، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی كاربردی، فیتوشیمی، نانو شیمی و شیمی پلمیر نیازمند مترجمان متخصص می باشد و نمی توان انتظار داشت که مترجم دانش آموخته شیمی آلی هم بتواند به خوبی مترجم شیمی تجزیه از عهده ترجمه مقالات و متون شیمی تجزیه برآید. بنابراین موسسه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ایجاد گروه مترجمان شیمی با گرایش های متفاوت نموده است تا ترجمه تخصصی هر گرایش توسط مترجم همان گرایش انجام شود.
انجام ترجمه تخصصی شیمی توسط مترجمان رشته شیمی موجب خواهد شد كه چه در ترجمه فارسی به انگلیسی و چه در ترجمه انگلیسی به فارسی، كلمات معادل صحیح و مصطلح به كار برده شده و مفاهیم مربوط به حوزه علم شیمی در حین ترجمه به درستی انتقال یابد. ترجمه متون تخصصی شیمی شامل ترجمه كتاب های شیمی، ترجمه مقالات
ISI شیمی، ترجمه پایان نامه های شیمی، کاتالوگ و ترجمه دیگر متون رشته شیمی پذیرفته می گردد.

در صورت عضو بودن سفارش خود را ارسال نمایید و در صورت عضو نبودن ابتدا ثبت نام كنید و سپس سفارش خود را ارسال كنید. برای آشنایی با نحوه سفارش ترجمه به بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه مراجعه كنید.

برای كسب اطلاعات در زمینه ترجمه مقالات ISI شیمی از فارسی به انگلیسی به بخش ترجمه مقالات ISI شیمی و برای آگاهی از خدمات ویرایش مقالات ISI شیمی به بخش ویرایش مقالات ISI شیمی مراجع نمایید.

تعداد بازدید : 9802


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی شيمی، ترجمه تخصصی شيمی

سایر خدمات رشته شيمی

مقالات ترجمه شده شیمی ترجمه مقالات ISI‌ شيمی تحقیق آماده شیمی ويرايش مقالات ISI شيمی دانلود پروژه شیمی