کاربر گرامی Skip Navigation Links

ترجمه تخصصی متون مكانيك

گروه ترجمه تخصصی البرز خدمات ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

ترجمه تخصصی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک دارای گرایش های "دینامیک، کنترل و ارتعاشات"، ساخت تولید، تبدیل انرژی، طراحی کاربردی و مهندسی خودرو می باشد. ذکر این نکته ضروری است که متون تخصصی گرایش های مکانیک و اصطلاحات به کار رفته در آن ها با یکدیگر تفاوت های قابل توجه ای دارند. قطعا بهتر است ترجمه تخصصی مربوط به گرایش ارتعاشات را مترجم این گرایش ترجمه نماید تا اینکه ترجمه به دست مترجم گرایش مهندسی خودرو صورت پذیرد. در واقع باید گفت که به دلیل اینکه متون رشته مکانیک بسیار تخصصی می باشد؛ علاوه بر اینکه رشته مترجم باید مهندسی مکانیک باشد، لازم است گرایش مترجم نیز با متن تناسب داشته باشد. تنها در این صورت است که ترجمه متون تخصصی مکانیک با کیفیت مناسب انجام خواهد شد.

ارائه خدمات ترجمه تخصصی مکانیک توسط مترجمان مهندسی مکانیک

با توجه به مطالب ذکر شده نیاز به وجود گروه مترجمان مهندسی مکانیک احساس می گردد. این گروه باید متشکل از مترجمان کلیه گرایش های مکانیک باشد. موسسه ترجمه تخصصی البرز با هدف ارائه خدمات ترجمه تخصصی مکانیک، گروه مترجمان مهندسی مکانیک را از طریق برگزاری آزمون های مترجمی ایجاد نموده است. مترجمان گروه مکانیک در حوزه ترجمه متون تخصصی و مقالات مکانیک و نیز ادیت مقالات انگلیسی مهندسی مکانیک فعالیت دارند. در موسسه ترجمه تخصصی البرز علاوه بر رشته مترجم، به گرایش مترجم نیز توجه ویژه ای میشود و در حین ثبت سفارش ترجمه از کاربر نیز سوال می گردد که ترجمه مربوط به کدامیک از گرایش های رشته مکانیک می باشد. نهایتا انجام ترجمه به مترجمی با گرایش یکسان ارجاع داده خواهد شد. انجام ترجمه متون تخصصی مکانیک توسط مترجمی که به موضوع مسلط می باشد منتج به یک ترجمه مفهومی و درست خواهد شد.

جهت ارسال سفارش ترجمه ابتدا ثبت نام كنید و سپس از طریق صفحه کاربری، سفارش خود را ارسال كنید. برای كسب اطلاعات درباره نحوه ارسال سفارش، به بخش راهنمای ثبت سفارش ترجمه آنلاین مراجعه كنید.

برای کسب اطلاعات در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی مكانیك از نظر گرامری و نگارشی، به بخش ویرایش مقاله ISI مكانیك رجوع كنید. 

تعداد بازدید : 11547


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی مكانيك، ترجمه تخصصی مکانیک

سایر خدمات رشته مهندسی مکانیک

مقالات ترجمه شده مهندسی مکانیک ترجمه مقالات ISI مهندسی مکانیک دانلود پروژه مهندسی مکانیک ويرايش مقالات ISI مهندسی مكانيك تحقیق مهندسی مکانیک مقالات ترجمه شده رایگان مکانیک