Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: خودکارسازیِ اینترنت اشیاء با استفاده از ابرهای محلی

ترجمه فارسی مقاله در مورد اینترنت اشیا، آماده دانلود است. . این مقاله به بررسیِ استفاده از رایانش ابری در کاربردهای خودکارسازی و کاربردهای کنترلی می پردازد.

چکیده

اخیرا، اشکال مختلفِ اصولِ رایانش ابری و به ­طورکلی، اشکال مختلف اصول فناوری­ های موجود، به موضوع مهمی تبدیل شده ­اند. این مقاله به بررسیِ استفاده از رایانش ابری در کاربردهای خودکارسازی و کاربردهای کنترلی می­پردازد. این مقاله، استدلال می­کند که ایده­ی ابرِ اینترنتیِ باز، دارای محدودیت­ هایی می­باشد و به همین دلیل برای خودکارسازی مناسب نمی­باشد. از آنجایی که خودکارسازی از لحاظ فیزیکی و جغرافیایی به ­صورت محلی انجام می­شود، ما نیز به­ طور ناگزیر مفهوم ابرهای محلیِ خودکارسازی را معرفی می­کنیم. در اینجا پیشنهاد شده است که ابرهای محلیِ فرایندِ خودکارسازی باید قادر به اجرای ویژگی­های فرایندِ خودکارسازیِ مدنظر ما باشند (بدون استفاده از هیچ­گونه منبع خارجی). بنابراین با ایجادِ حصار در لبه­ ی ابر محلی، می­توان از برقراریِ هرگونه ارتباط ورودی یا خروجی ممانعت به عمل آورد. این ابرِ محلی می­ تواند امکاناتی را برای پاسخ­گویی به نیازهای کلیدیِ امروز و نیازهای کلیدیِ آینده­ ی فرایند خودکارسازی ارائه نماید. افزودنِ مکانیزم ­هایی برای مدیریت امنیت و انتقال داده­ ها در داخل ابر، ابرِ محلیِ فرایند خودکارسازیِ را قادر می­سازد تا بتواند به نیازمندی ­های سیستم خودکارِ اینترنت اشیاء بپردازد؛ نیازمندی ­هایی از قبیل: 1) نیاز به برقراریِ قابلیت همکاری میان طیف گسترده­ ای از دستگاه ­های اینترنت اشیاء و دستگاه­ های قدیمی؛ 2) نیاز به استفاده از فرایند خودکارسازی برای برقراری ارتباطات و انجامِ رایانش کنترلی، به­ منظور تضمین یا پیش­بینیِ تاخیر؛ 3) نیاز به مقیاس ­پذیر نمودنِ آن دسته از سیستم ­های خودکاری که یکپارچه و بسیار بزرگ هستند؛ 4) نیاز به تامین امنیت و ایمنی در سیستم­ های خودکار؛ 5) نیاز به ساده­ سازیِ استفاده از برنامه ­های مهندسی؛ 6) نیاز به ادغام چندین بخش از سیستم ابری و نیاز به چابکی عملیات. اما اینکه چگونه می­توان این نیازمندی­ها را در ابرِ محلیِ فرایند خودکارسازی مدنظر قرار دارد، موضوعی است که در قالب راه­ حل­ های پیشنهادی به آن پرداخته می­شود. کاربرد مفهومِ ابر محلیِ فرایند خودکارسازی در برنامه ­ای که به کنترل آب و هوای یک محدوده می­پردازد، بسیار مورد تایید قرار گرفته است. این برنامه­ ی کنترلی شامل یک کنترل ­کننده ­ی اینترنت اشیاء، چهار حسگر اینترنت اشیاء و چهار فعال­ کننده و یک دروازه ­ی ارتباطی برای لایه فیزیکی می­باشد. این دروازه­ ی ارتباطی، به­ عنوان یک میزبان برای ویژگی­ های هسته­ ی ابر محلی عمل می­کند. این برنامه ­ی کنترل آب و هوا با استفاده از چارچوبِ منبع بازِ Arrowhead، به ­طور موفقیت آمیزی پیاده ­سازی شده است و از طراحی و پیاده ­سازیِ چند ابر محلی برای فرایند خودکارسازیِ خود نیز پشتیبانی می­کند.

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " خودکارسازیِ اینترنت اشیاء با استفاده از ابرهای محلی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
خودکارسازیِ اینترنت اشیاء با استفاده از ابرهای محلی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE 3rd World Forum on Internet of Things (WF-IoT)
سال انتشار
2016
کد محصول
1013702
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
17
قیمت بر حسب ریال
915,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
870 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 915000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Local automation clouds
IoT
SoS

تاریخ انتشار در سایت: 2019-06-28
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید