کسب درآمد از بازاریابی خدمات و محصولات گروه ترجمه تخصصی البرز

کسب درآمد با بازاریابی خدمات گروه ترجمه تخصصی البرز

با معرفی خدمات ترجمه متون تخصصی و خدمات ویرایش مقالات ISI گروه ترجمه تخصصی البرز درآمد دائمی کسب نمایید . در این روش هر کاربری که با معرفی شما ثبت نام کند به عنوان زیر مجموعه شما محسوب می شود. در این صورت به ازای هر سفارش 5 درصد هزینه سفارش به عنوان پورسانت بازاریابی به شما تعلق می گیرد. این روش بازاریابی مناسب صاحبان وب سایت ها و وبلاگ ها می باشد.
کافی است که بنر مربوط به خدمات گروه ترجمه تخصصی البرز را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. برای دریافت کد بازاریابی ابتدا باید عضو سایت شوید . سپس در ناحیه کاربری روی لینک کسب درآمد دائمی مناسب از طریق بازاریابی خدمات کلیک نمایید . در این صفحه چندین بنر ارائه شده است که می توانید در سایت یا وبلاگ خود قرار داده و درآمد کسب کنید. علاوه بر این بنرها شما می توانید بنر دلخواه خود را در سایت خود قرار دهید توجه نمایید که حتما لینک بنر به صورت زیر باشد:
http://www.ir-translate.com/PU/Register.aspx?mid=کد بازاریابی شما

در این روش کد بازاریابی شما در لینک بنر درج می شود و ما از طریق این کد بازاریابی زیرمجموعه های شما را شناسایی می کنیم و هر سفارشی که زیرمجموعه های شما ثبت نمایند پورسانت آن به شما تعلق می گیرد. پورسانت زیرمجموعه گیری دائمی است و تا زمانی که زیرمجموعه های شما سفارش ثبت نمایند شما نیز پورسانت دریافت می کنید. این روش بازاریابی هرمی نبوده و زیر مجموعه ها یک سطحی هستند.

بازاریابی مقالات ترجمه شده

شما می توانید با تبلیغ مقالات ترجمه شده به ازای هر فروشی که با تبلیغ و معرفی شما انجام میشود پورسانت بازاریابی دریافت کنید تعداد زیاد مقالات ترجمه شده و تنوع موضوعات مقالات در گروه ترجمه تخصصی البرز فرصت خوبی برای بازاریابی ایجاد می کند و درآمد خوبی نیز به همراه خواهد داشت.
برای این کار کافی است که مقالات ترجمه شده را در شبکه های اجتماعی، فروم ها و انجمن های تخصصی به اشتراک بگذارید. علاوه بر این اگر مدیر وب سایت و یا وبلاگ هستید می توانید پست های مربوط به فایل ها را در صفحات خود قرار دهید و پورسانت بگیرید.
برای بازاریابی مقالات ترجمه شده حتما باید عضو سایت شوید . سپس در ناحیه کاربری روی کسب درآمد از طریق بازاریابی مقالات ترجمه شده کلیک نمایید. در صفحه ای که باز می شود، می توانید با جستجو لیست انواع مقالات ترجمه شده را به تفکیک رشته مشاهده نمایید.

در این لیست دو امکان برای بازاریابی وجود دارد:

لینک ثابت بازاریابی: شما می توانید این لینک را در صفحات و گروه های شبکه های اجتماعی و یا انجمن های تخصصی به صورت مستقیم به اشتراک بگذارید. لینک ثابت بازاریابی به شکل زیر است:
http://www.ir-translate.com/PU/link/ftc_page.aspx?id=کد محصول&mid=کد بازاریابی شما

کد html بازاریابی: اگر مدیر سایت و یا وبلاگ هستید می توانید کد html بازاریابی هر مقاله را دریافت نموده و در صفحات سایت خود و یا پست های وبلاگ خود قرار دهید.
اگر مدیر سایت هستید به راحتی می توانید کد html بازاریابی را در صفحات پربازدید و دلخواه قرار دهید .
اگر مدیر وبلاگ هستید می توانید در هر پست نمای html را انتخاب کرده و کد html بازاریابی را در محل مناسب کپی نمایید. در بسیاری از سرویس های وبلاگ این کار به سادگی انجام می شود.
برای نمونه:

http://mihanblog.com/

در میهن بلاگ در پایین ویرایشگر متن گزینه "نمایش به صورت کد HTML" را انتخاب نمایید.

http://blogsky.com/

در بلاگ اسکای در منوی جعبه ابزار ویرایشگر متنی، گزینه <> را انتخاب نمایید تا نمای HTML صفحه نشان داده شود.

http://Blog.ir/

در این سایت هنگام ویرایش مطالب وبلاگ در منوی جعبه ابزار ویرایشگر متنی، گزینه <> را انتخاب نمایید تا نمای HTML صفحه نشان داده شود.

http://persianblog.ir/

در پرشین بلاگ در منوی جعبه ابزار روی گزینه "HTML" برای ویرایش سورس HTML کلیک نمایید.

گروه ترجمه تخصصی البرز یک کد بازاریابی اختصاصی به شما تخصیص می دهد که در همه لینک های این لیست وجود دارد. اگر کاربری در شبکه های اجتماعی، انجمن های تخصصی، وبلاگ ها یا سایت ها بر روی این لینک کلیک کرده و وارد سایت گروه ترجمه تخصصی البرز شود تا یک هفته این محصول و یا هر محصولی که خریداری نماید پورسانت آن به شما تعلق می گیرد. کد بازاریابی موجود در لینک ها برای شناسایی بازاریاب و تخصیص پورسانت فروش مورد استفاده قرار می گیرد.

بازاریابی با فید های RSS

در صورتی که لاگین کرده و وارد ناحیه کاربری شوید، لینک های موجود در فیدهای RSS حاوی کد بازاریابی شماست. شما می توانید این فیدها را به صورت مستقیم در RSS خوان ها آدرس دهی کرده و از این طریق کسب درآمد نمایید . این روش بازاریابی همچنین برای کانال های تلگرام بسیار مناسب است
مشاهده فید های RSS
Skip Navigation Links صفحه اصلی > معرفی > کسب درآمد از بازاریابی
ثبت سفارش جدید