راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله  ISI

 

مراحل ثبت سفارش به طور خلاصه: ثبت نام، ارسال سفارش، قیمت گذاری، پرداخت هزینه ویرایش، دانلود فایل آماده شده.

جهت ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI مي توانيد وارد صفحه كاربري خود شده و ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI را مطابق مراحل زير انجام دهيد. چنانچه عضو نيستيد، هم اكنون

 

 

ثبت نام كنيد.

 

 

1-در صفحه كاربري "ثبت سفارش ویرایش مقاله جدید" را انتخاب كنيد و از اين قسمت فايل خود را ارسال نماييد.

 

 

2-پس از ارسال سفارش، سفارش توسط اپراتور مورد ارزیابی قرار گرفته و پیش فاکتور شما صادر می شود و از طریق sms و ایمیل از صدور پیش فاکتور آگاه می گردید. در صورت عدم دریافت پیامک و ایمیل صفحه کاربری خود را چک کنید.

 

 

3- پس از صدور پیش فاکتور، با ورود به بخش "لیست سفارشات ویرایش مقاله ثبت شده" می توانید کلیه سفارشات ترجمه خود را ملاحظه نمایید. جهت مشاهده هزینه و زمان تحویل ترجمه بر روی لینک "فاکتور-پرداخت نشده " کلیک کنید. در صفحه باز شده می توانید هزینه و زمان تحویل ترجمه به انضمام سایر اطلاعات مربوط به سفارش را ملاحظه نمایید. در انتهای همین صفحه می توانید با انتخاب یکی از روش های پرداخت" اینترنتی" و یا "از طریق فیش بانکی"، هزینه ویرایش را پرداخت کنید.

 

 

4-پس از پرداخت موفقیت آمیز هزینه، سفارش به حالت "فاکتور –پرداخت شده" درآمده و  ویرایش مقاله توسط مترجمین ما آغاز می گردد.

 

 

5-در موعد مقرر فایل ترجمه و یا ویرایش شده از طریق صفحه کاربری قابل دانلود است. پس از آپلود فایل، از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.

 فلوچارت فرایند ثبت و انجام سفارش ویرایش مقاله را ببینیدراهنما ي ثبت سفارش ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متون تخصصی برآورد هزينه ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه