Skip Navigation Links
سفارش تولید محتوا و خلاصه سازی مقاله خود را به ما بسپارید. موسسه ترجمه البرز با بهره گیری از شبکه ای از مترجمین و پژوهشگران خلاق در زمینه های تخصصی مختلف سفارش تولید محتوا می پذیرد.

خدمات سفارش تولید محتوا و خلاصه سازی متن

یکی از خدمات موسسه ترجمه البرز تولید محتوا می باشد. به طور کلی خدمات تولید محتوا، در سه حوزه 1-خلاصه سازی متن یا مقاله، 2-تولید محتوا در مورد یک کلید واژه یا موضوع، و 3-جستجوی مقالات انگلیسی ارائه می گردد. بنابراین اگر به دنبال خلاصه سازی مفهومی مقالات هستید و یا به دنبال یافتن چندین مقاله انگلیسی مرتبط با موضوع تحقیق خود هستید، می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. همچنین اگر تمایل دارید که درخصوص موضوع و یا یک کلید واژه مطلبی آماده نمایید نیز می توانید سفارش تولید محتوای خود را برای ما ارسال نمایید.

سفارش تولید محتوا در مورد یک کلیدواژه یا موضوع

هر ساله مقالات علمی متعددی در زمینه های تخصصی مختلف تولید و چاپ می شوند. هر کدام از این مقالات پیرامون جدیدترین چالش های علم و فناوری در یک موضوع خاص نگاشته می شوند. اگر ساده تر بگوییم هر مقاله یک یا چند کلید واژه علمی را مورد بحث قرار میدهد.

اگر علاقه مند هستید تا با جدیدترین نظریات و یافته های در خصوص یک یا چند کلید واژه یا موضوع آشنا شوند. سفارش تولید محتوا در مورد یک کلیدواژه یا موضوع را به موسسه ترجمه البرز بسپارید.

مورادی که در تهیه مطلب در مورد یک کلید واژه رعایت می گردد عبارتند از:

  • مطلب به صورت منحصر به فرد تهیه می گردد و از منابع فارسی دیگری کپی نمی گردد.
  • در نحوه نگارش متن؛ تمامی نکات نگارشی توسط نویسنده رعایت می گردد و متن به صورت سلیس و روان نگارش می گردد.
  • مراجع مورد استفاده جهت نگارش متن در انتهای متن آورده می شود.

برای این کار یک سفارش تولید محتوا ثبت نموده و در هنگام ثبت سفارش تولید محتوا در بخش "نوع سفارش تولید محتوا"  گزینه "جستجو و تولید مطلب در مورد یک یا چند کلید واژه" را انتخاب نمایید.

خلاصه سازی متن یا مقاله

هر محققی برای پیشبرد مسیر تحقیقاتی خود نیازمند منابع دیگر است. این منابع می تواند مقاله، کتاب یا پایان نامه باشد. قطعا شما نمی توانید همه مقاله یا کتاب یا پایانامه یا متن تخصصی را در تحقیقات خود استفاده کنید و تنها به خلاصه ای از نکات مهم نیاز دارد.

کاربرد دیگری که خلاصه سازی متون و مقالات می تواند داشته باشد، تولید محتوا برای سایت ها و صفحات شبکه های مجازی می باشد. برای بازدیدگنندگان سایت و همچنین برای بهبود رتبه در موتورهای جستجو(SEO) نیاز به محتوا مفید و جذاب دارید. خلاصه نمودن جدیدترین مقالات می تواند یکی از راه های تولید محتوای منحصر به فرد باشد.

خدمات خلاصه سازی متن در 4 قالب زیر ارائه می گردد:

  • یک متن فارسی به صورت فارسی خلاصه گردد. یعنی کاربر درخواست تهیه خلاصه فارسی از یک متن فارسی را دارد.
  • یک متن انگلیسی به صورت انگلیسی خلاصه گردد. یعنی کاربر درخواست تهیه یک خلاصه انگلیسی از یک متن انگلیسی را دارد.
  • یک متن انگلیسی به صورت فارسی خلاصه گردد. یعنی کاربر درخواست تهیه یک خلاصه فارسی از یک متن انگلیسی را دارد.
  • یک متن فارسی به صورت انگلیسی خلاصه گردد. یعنی کاربر درخواست تهیه یک خلاصه انگلیسی از یک متن فارسی را دارد.

برای این کار یک سفارش تولید محتوا ثبت نمایید. در هنگام ثبت سفارش در بخش "نوع سفارش تولید محتوا"  گزینه "خلاصه سازی متن یا مقاله" را انتخاب نمایید.

جستجوی مقاله انگلیسی

حتما برای شما هم پیش آمده که به عنوان یک پژوهشگر یا دانشجو علاقمند به تحقیق و پژوهش در یک زمینه تخصصی خاص باشید اما شاید ندانید که باید از کجا شروع کنید و چه مقالاتی را مطالعه کنید. ما با دسترسی به پایگاهای علمی معتبر و تسلط بر جدیدترین موضوعات پژوهشی، مقالات مورد نیاز شما را برایتان فراهم می کنیم.

ابتدا برای این کار یک سفارش تولید محتوا ثبت فرمایید. در هنگام ثبت سفارش در بخش "نوع سفارش تولید محتوا"  گزینه "جستجوی مقالات انگیسی" را انتخاب نمایید.

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقاله ویرایش مقاله راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه تخصصی قیمت ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
نظرتان در مورد این صفحه چیست؟