کاربر گرامی Skip Navigation Links

ویرایش مقالات ISI

انجام ويرايش مقاله ISI در كمترين زمان و با بهترين كيفيت خدماتی دیگر از گروه ترجمه البرز می باشد. ویرایش گرامری و نگارشی مقالات انگلیسی کلیه رشته های دانشگاهی به دست ویراستاران هم رشته به انجام می رسد.

ارائه خدمات ویرایش مقاله ISI

ویرایش مقاله ISI در كمترین زمان و با بهترین كیفیت خدمات دیگری از گروه ترجمه تخصصی البرز می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید. اگر مقاله شما پس از سابمیت مقاله، توسط ادیتور  و یا داوران ژورنال ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار ویرایش مقاله به ما، تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید.

گروه ترجمه البرز، ویراستاری مقالات کلیه رشته های دانشگاهی را می پذیرد و براری انجام هر چه بهتر خدمات ویراستاری مقالات، از ویراستاران و مترجمان هم رشته استفاده می نماید و ویرایش مقاله هر رشته را به ادیتور و مترجم همان رشته تحصیلی واگذار می کند. قطعا كسی كه بر مطالب علمی مقاله اشراف دارد، در درک منظور نویسنده موفق تر بوده ویرایش مقاله ISI را به درستی انجام خواهد داد و از تغییر مفهومی و علمی در حین ویرایش مقاله، اجتناب می گردد.

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی

در تخمین هزینه ویرایش مقاله انگلیسی، ملاک تعداد لغات مقاله بوده و هزینه بر مبنای تعداد لغات محاسبه می گردد که محاسبه آن به قرار زیر است:

هزینه ویرایش مقاله ISI هر صفحه(شامل 250 كلمه) 11250 تومان می باشد.
هزینه پارافریز هر صفحه(شامل 250 کلمه) 15000 تومان می باشد.

پس از ثبت نام می توانید سفارش ویرایش خود را ارسال نمایید.

راهنمای ثبت سفارش ویرایش مقاله را مطالعه نمایید.راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقاله ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متون تخصصی تخمین قیمت ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
عالیه

پاسخ ها به این پیام

محمد غلامی 23:39:08 1394/07/26
سپاس از شما