دعوت به همكاری در زمينه ترجمه متون تخصصی

گروه ترجمه البرز از تمامی مترجمین حرفه ای در زمینه ترجمه متون تخصصی(از انگلیسی به فارسی)، ترجمه مقالات ISI (ترجمه فارسی به انگلیسی) و ویرایش مقالات ISI کلیه رشته های دانشگاهی، دعوت به همكاری می نماید. از آنجایی كه هدف ما ارائه خدمات ترجمه تخصصی است، لذا مترجمان ما غالبا دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تكمیلی رشته های مختلف دانشگاهی می باشند. بنابراین اگر شما نیز به طور حرفه ای در زمینه ارائه خدمات ذكر شده، مشغول به فعالیت هستید؛ می توانید به گروه مترجمان ما بپیوندید. اعتقاد ما بر این است كه ترجمه متون تخصصی هر رشته، میبایست توسط مترجم دانش آموخته همان رشته انجام گیرد. لذا ما اقدام به تشكیل گروه های مختلف مترجمان، شامل : گروه مترجمان فنی و مهندسی، گروه مترجمان علوم پایه، گروه مترجمان علوم پزشكی، گروه مترجمان علوم انسانی، گروه مترجمان كشاورزی و گروه مترجمان هنر نموده ایم. همچنین درون هر گروه، رشته های دانشگاهی مربوط به آن گروه، كاملا تفكیك شده اند و لذا مترجمان به طور كاملا تخصصی به امر ترجمه و ویراستاری متون رشته های مختلف دانشگاهی می پردازند.

از طریق قسمت "دعوت به همکاری" بر روی لینک "تکمیل فرم همکاری" را کلیک کرده و با پر کردن اطلاعات خواسته شده، ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام و ورود به صفحه كاربری، می بایست رزومه خود را تكمیل نمایید. شما می توانید در زمینه های "ترجمه متون تخصصی"(انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی)، "ویرایش مقالات ISI " و "همکاری در زمینه فروش مقالات ترجمه شده" اعلام همکاری نمایید. تنها در زمینه ای که تسلط دارید، اعلام همکاری نمایید.

دقت نمایید كه منظور از رشته در حین پر كردن رزومه، رشته ای است كه متون مربوط به آن رشته را ترجمه می نمایید و نه لزوما رشته خود مترجم. به طور مثال مترجمی دانش آموخته رشته برق می باشد، ولی توانمند در ترجمه متون رشته كامپیوتر نیز هست. این مترجم می تواند دو رشته برق و كامپیوتر را انتخاب نماید. به این ترتیب كه پس از انتخاب رشته برق و تكمیل اطلاعات، می تواند گزینه افزودن رزومه" را بزند و سپس اقدام به ثبت رشته ی بعدی نماید. چنانچه گزینه ی ترجمه از انگليسی به فارسی را علامت بزنید، به این معنی است كه علاقه مند در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی می باشید و چنانچه گزینه ترجمه ی فارسی به انگلیسی را علامت بزنید، یعنی علاقه مند و توانمند در ترجمه مقالات ISI رشته مذكور می باشید.

مترجمانی كه علاقه مند به فعالیت در زمینه ترجمه مقالات ISI می باشند، می بایست تجربه نگارش و یا ترجمه مقالات علمی را در رشته مربوطه داشته باشند و با سبك نگارش مقالات علمی كاملا آشنا باشند و لذا چنانچه در ترجمه مقالات ISI تبحر دارید، این گزینه را اتخاب نمایید. در قسمت "توضیحات تكمیلی" می توانید توضیحاتی كه به نظرتان ضروری است نگارش نمایید.

قبل از ارسال اولین سفارش برای مترجم، از مترجم آزمون به عمل خواهد آمد.

جهت كسب اطلاعات در زمینه همكاری در زمینه ویرایش مقالات ISI، به بخش "ويرايش مقالات ISI " مراجعه كنید و جهت همکاری در زمینه فروش مقالات ترجمه شده به بخش" تامین مقالات ترجمه شده" مراجعه کنید. 


Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دعوت به همکاری > دعوت به همكاری در زمينه ترجمه متون تخصصی
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری