همکاری در خرید و فروش مقالات ترجمه شده

در صورتی که دارای مقالات ترجمه شده می باشید می توانید با گروه ترجمه البرز در زمینه خرید و فروش مقالات ترجمه شده همکاری نموده و مقالات خود را به صورتی مشارکتی به فروش رسانید.

 دعوت به همکاری در زمینه خرید و فروش مقالات ترجمه شده

چنانچه آرشیوی از مقالات ترجمه شده دارید، گروه ترجمه البرز امکان همکاری در فروش مقالات ترجمه شده و درآمدزایی را برای شما فراهم نموده است. شما می توانید مقالات ترجمه شده خود را از طریق وبسایت ما به فروش برسانید. جهت ارسال فایل مقاله و ترجمه آن حتما می بایست از همکاران گروه ترجمه البرز باشید. لذا چنانچه از همکاران گروه ترجمه البرز نیستید،

فرم دعوت به همکاری را از بخش دعوت به همکاری پر نمایید و به همکاران گروه ترجمه البرز بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به صفحه کاربری خود می توانید از طریق قسمت" ارسال مقالات شده جهت داوری و قیمت گذاری" فایل فشرده مقاله و ترجمه آن را جهت داوری و قیمت گذاری ارسال نمایید. مقاله انگلیسی و ترجمه آن را در قالب یک فایل فشرده، بارگذاری نمایید.

 

چه مواردی غیر قابل قبول اند؟

1-     متن ارسالی مقاله نباشد. مثلا بخشی از یک کتاب، پایان نامه و یا هر متن دیگری.

2-     مقاله ناقص باشد.

3-     ترجمه مقاله ناقص باشد. (شکل ها و جداول و فرمول نیز می بایست در فایل ترجمه درج شده باشند)

4-     مقاله تخصصی ترجمه نشده باشد.

قیمت گذاری مقاله ترجمه شده و نحوه و پرداخت

مقاله شما قیمت گذاری شده و به ازاء هر بار دانلود هر مقاله 50 درصد ارزش آن متعلق به فرستنده فایل و 50 درصد آن متعلق به گروه ترجمه البرز می باشد. چنانچه فایل شما به هر تعدادی دانلود گردد، این قاعده وجود خواهد داشت. به طور مثال اگر قیمت مقاله 6 هزار تومان باشد و مقاله 10 بار دانلود شده باشد، 30 هزار تومان سهم فرستنده فایل و 30 هزار تومان سهم گروه ترجمه البرز خواهد بود. در قسمت "محتوی و فایل های ارسال شده توسط من" می توانید اطلاعات مربوط به مقالات ارسالی خود را مشاهده کنید. محدودیت زمانی برای فروش مقالات شما در وبسایت ما وجود نداشته و گروه ترجمه البرز متعهد می گردد که تا هر زمان که مقاله شما به فروش برسد، سهم شما پرداخت گردد.

توجه فرمایید که مقالات پس از تایید و قرار دادن در سایت، امکان حذف نخواهند داشت.

جهت دریافت سهم خود، در صفحه اول شخصی خود و از طریق قسمت "افزودن اطلاعات حساب بانکی"، شماره شبا(شماره شبا را بدون فاصله بین اعداد تایپ نمایید)  و شماره کارت خود را برای ما ارسال کنید.

قوانین و مقررات ارسال و فروش فایل را از اینجا مطالعه کنید


نظرتان در مورد این صفحه چیست؟

Skip Navigation Links صفحه اصلی > دعوت به همکاری > ارسال مقالات ترجمه شده جهت فروش
ثبت سفارش جدید