کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > درباره خدمات ترجمه

ترجمه متون تخصصی

ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی با بهره گیری از مترجمان زبده هر رشته. ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون و مقالات کلیه رشته های دانشگاهی به دست مترجمان هم رشته انجام می گیرد.

ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی برای کلیه رشته های دانشگاهی

ترجمه متون و مقالات تخصصی هر رشته نیازمند مترجمان همان رشته می باشد. بنابراین گروه ترجمه تخصصی البرز برای شما متقاضیان و مشتریان عزیز این امكان را فراهم می سازد كه ترجمه متون و مقالات تخصصی خود را به متخصصان رشته خود بسپارید. بدون شك مترجم مهندسی برق، می تواند ترجمه تخصصی برق را بهتر و صحیح تر از مترجم دانش اموخته رشته مترجمی زبان انجام دهد. چرا كه برخی اصطلاحات و همچنین مفاهیم علمی رشته مربوطه، تنها برای كسی كه در آن رشته تحصیلات دانشگاهی داشته است، قابل درك است. بنابراین گروه ترجمه تخصصی البرز ترجمه متون عمومی را به دانش آموختگان مترجمی زبان و ترجمه تخصصی را به متخصص آن رشته واگذار می گردد.

ترجمه متون و مقالات تخصصی تمامی رشته های دانشگاهی از جمله رشته های زیر پذیرفته می گردد :

ترجمه متون تخصصی برق، عمران، مكانیك، صنایع، كامپیوتر، مهندسی شیمی، فیزیك، ریاضی، شیمی، نفت، مواد و متالوژی، معماری،شهرسازی، مهندسی پزشکی، پرستاری، فناوری اطلاعات (IT)، آمار، حسابداری، زیست، نانوفناوری، پزشكی، داروسازی، پیرا پزشكی، گیاه پزشكی، مدیریت، تربیت بدنی، فلسفه، روانشناسی، فیزیك پزشكی، مهندسی هسته ای، هوافضا، گرافیك، ژئوفیزیك، اقتصاد، صنایع غذایی، بازرگانی، انرژی های نو، كشاورزی و ترجمه تخصصی متون و مقالات سایر رشته ها.

ترجمه متون تخصصی شامل: ترجمه كتاب های رشته های مختلف، ترجمه مقالات ISI رشته های مختلف، ترجمه پایان نامه، کاتالوگ و ترجمه سایر متون تخصصی پذیرفته می گردد. همچنین برای ترجمه مقالات ISI از فارسی به انگلیسی به بخش ترجمه مقاله  ISI مراجعه كنید. همچنین برای آشنایی با چگونگی ارسال سفارش به قسمت راهنمای ثبت سفارش ترجمه رجوع كنید.

گروه ترجمه البرز دو نوع ترجمه با كیفیت های خوب و عالی را ارائه می دهد. ترجمه عالی ترجمه ایست كه توسط مترجمان بسیار حرفه ای و با تجربه فراوان انجام گرفته و مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفته است. ترجمه خوب توسط مترجمان هم رشته ولی با تجربه و سابقه کمتر انجام می گیرد. شما مشتری گرامی می توانید با توجه به اهمیت كار و همچنین مدیریت هزینه، كیفیت ترجمه خود را تعیین كنید. جهت اطلاع از قیمت ترجمه می تونید به بخش برآورد هزینه ترجمه مراجعه كنید. اگر قبلا ثبت نام كرده اید هم اكنون سفارش دهید و در غیر این صورت ثبت نام كنید.

 غالب مترجمان ما فارغ التحصیل و یا دانشجوی كارشناسی ارشد و دکتری بوده و دارای تخصص بالایی در زمینه ترجمه متون تخصصی و مقالات ISI رشته دانشگاهی خود هستند. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید جهت اجتناب از ترجمه نادرست كلمات تخصصی متون رشته خود و همچنین اشتباهات مهفومی و علمی، كار ترجمه خود را به متخصص رشته خود بسپارید.

لازم به ذكر است كه كلیه سفارشات به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می گردد و همچنین كلیه ترجمه های انجام گرفته مشمول گارانتی رفع نقص و اصلاح می باشد.راهنما ي ثبت سفارش ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متون تخصصی برآورد هزينه ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
عالی
*
*
عالی
*
*
ممنون
*
*
خيلي خوب است