کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > خدمات رشته مهندسی برق > ترجمه متون تخصصی برق

ترجمه متون تخصصی برق

لزوم انجام ترجمه متون تخصصی برق توسط مترجم رشته مهندسی برق

در ابتدا لازم است عنوان شود که رشته مهندسی برق حوزه های تحقیقاتی بیشماری داشته و می توان اذعان داشت که هر یک از دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق در شاخه ای از دنیای پهناور مهندسی برق مشغول به تحقیق و پژوهش هستند. شاخه های تحقیقاتی رشته برق چنان گسترده است که محققان تنها مسط به حوزه محدودی از متون و مقالات تخصصی مهندسی برق بوده و این موضوع ترجمه متون تخصصی برق را به امری حرفه ای و تخصصی بدل می نماید. به طوری که در انتخاب مترجم جهت ترجمه متون تخصصی برق دقت فروان لازم بوده و تنها بسنده کردن به اینکه مترجم در رشته مهندسی برق تحصیل کرده است چندان منطقی به نظر نمی رسد و مترجم می بایست اولا گرایش یکسانی با موضوع متن داشته باشد و ثانیا به موضوع تسلط کافی داشته باشد. بدیهی است برای ارائه ترجمه ای تخصصی از متون و مقالات رشته مهندسی برق ابتدا مترجم باید قادر به درک مفاهیم گنجانده شده در متن انگلیسی و یا فارسی باشد و سپس اقدام به ترجمه نماید.

تشکیل گروه مترجمان برق برای ترجمه متون تخصصی برق

با توجه به توضیحاتی که داده شد، موسسه ترجمه تخصصی البرز اقدام به تشکیل گروه مترجمان رشته مهندسی برق نموده است. گروه مترجمان برق متشكل از دانش آموختگان مقاطع تحصیلات تكمیلی رشته مهندسی برق می باشند. این گروه متشکل از مترجمانی با گرایش های برق الکترونیک، برق مخابرات، برق کنترل و برق قدرت بوده که تجربه كافی در زمینه ترجمه متون تخصصی برق از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی را دارا می باشند.  ما ترجمه متن تخصصی برق مربوط به هر گرایش را به فارغ التحصیل همان گرایش می سپاریم. به طور مثال ترجمه تخصصی برق مربوط به گرایش قدرت به فارغ التحصیل گرایش قدرت واگذار می گردد. ترجمه متون و مقالات مهندسی برق توسط فارغ التحصیلان این رشته موجب می گردد كه اصطلاحات رشته برق به درستی ترجمه گشته و مضاف بر این؛ در حین ترجمه، مطالب علمی به درستی برگردان شود.

 شما می توانید ترجمه انگلیسی به فارسی كتب برق، مقالات برق و پایان نامه های مهندسی برق، کاتالوگ ها و همچنین ترجمه سایر متون رشته مهندسی برق را به گروه مترجمان برق ما بسپارید. متن ارسالی شما مورد بررسی قرار گرفته و ترجمه به مترجم هم گرایش شما سپرده می شود.

نحوه ثبت سفارش و هزینه ترجمه تخصصی برق

جهت کسب اطلاعات در زمینه هزینه ترجمه تخصصی برق به بخش برآورد هزینه ترجمه مراجعه فرمایید. همچنین با ثبت نام در سایت و ارسال فایل، هزینه ترجمه و زمان تحویل آن محاسبه و برای شما ایمیل می گردد. 

برای ارسال سفارش ابتدا ثبت نام كرده و سپس سفارش خود را ارسال نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ارسال سفارش، به بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه مراجعه كنید.

چنانچه در زمینه رشته برق مقاله ای را به فارسی نگارش كرده اید، می توانید جهت كسب اطلاعات در زمینه خدمات ترجمه مقالات ISI برق، به بخش ترجمه مقالات ISI برق مراجعه كنید. همچنین اگر خواهان ویرایش مقاله انگلیسی خود هستید، به بخش ویرایش مقالات ISI برق مراجعه فرمایید.


تعداد بازدید : 15057


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی برق

سایر خدمات رشته مهندسی برق

مقالات ترجمه شده برق ترجمه مقالات ISI برق ویرایش مقالات ISI برق دانلود تحقیق برای مهندسی برق دانلود پروژه های رشته مهندسی برق دانلود رایگان مقاله برق با ترجمه