پارافریز مقاله

خدمات پارافریز مقاله و رفع Plagiarism توسط مترجمان و ویراستاران متخصص انجام می شود.

پارافریز مقالات و رفع Plagiarism

پارافریز (Paraphrase) متن به معنای بازنویسی جملات با حفظ مفهوم می باشد. ممکن است بخشی از مقاله را از سایر مقالات کپی نموده باشید و یا حتی ممکن است به طور اتفاقی بخشی از مقاله شما شبیه مقالات پیشین شده باشد. در مواردی که درصد شباهت بالا باشد، مجلات این موضوع را به عنوان سرقت ادبی تشخیص می دهند. با پارافریز و بازنویسی مقاله این مشکل حل می گردد.
 انجام یک پارافریز صحیح در گرو فهم درست مطالب مد نظر نویسنده می باشد. یعنی مترجم می بایست به طور کامل جملات انگلیسی را درک نماید و مطالب علمی مورد نظر نویسنده را متوجه شود و سپس با حفظ مفهوم با ادبیاتی متفاوت جملات را به رشته تحریر در آورد. برای نیل به این مقصود قطعا مترجم می بایست در حوزه مقاله دارای بکگراند علمی لازم باشد. در موسسه ترجمه البرز برای پارافریز مقالات انگلیسی از مترجمان هم رشته و هم گرایش استفاده می گردد. این امر موجب عدم تغییر مفاهیم علمی در حین پارافریز و بازنویسی جملات خواهد شد.
در صورتی که بخشی از مقاله شما شبیه مقالات دیگر است، جهت
رفع Plagiarism می توانید مقاله خود را برای موسسه ما ارسال نمایید تا توسط مترجمان ما پارافریز و بازنویسی جملات به انجام رسد و درصد مشابهت به حداقل ممکن رسد. در سفارشات پارافریز مقاله، جملات با حفظ مفهوم بازنویسی می گردند تا بحث کپی بودن از مقالات دیگر و Plagiarism رفع گردد. جهت ارسال سفارش ثبت نام نموده و با انتخاب گزینه "ثبت سفارش ویرایش مقاله"، سفارش خود را ثبت نمایید و در توضیحات سفارش قید فرمایید که قصد پارافریز و بازنویسی متن را دارید.

هزینه پارافریز مقاله 130 تومان به ازای هر کلمه می باشد. در حین ثبت سفارش ویرایش مقاله، میتوانید گزینه سفارش پارافریز و بازنویسی مقالات را انتخاب کنید.


این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Skip Navigation Links
ثبت سفارش جدید