ویرایش مقاله

خدمات ویرایش مقاله یکی از خدمات موسسه ترجمه البرز می باشد. ویرایش مقالات ISI توسط ویراستاران متخصص به انجام می رسد. در خدمات ادیت مقاله، مشکلات گرامری و نگارشی مقاله رفع می گردد.

نمونه ای از مقالات چاپ شده در مجلات

نویسندگان این مقالات از خدمات ترجمه البرز در زمینه ویرایش مقالات و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات بهره جسته و مقاله خود را در مجلات بین المللی به چاپ رسانده اند

 ویرایش مقاله-ثبت سفارش ویرایش مقالات ISI

ویرایش مقالات ISI یکی از خدمات گروه ترجمه تخصصی البرز می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف نگارشی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله خود را به ما بسپارید.

گروه ترجمه البرز، ویرایش مقالات کلیه رشته های دانشگاهی را می پذیرد. برای انجام هر چه بهتر خدمات ادیت مقالات، از ویراستاران و مترجمان هم رشته استفاده می گردد و ویرایش مقاله هر رشته را به ادیتور و مترجم همان رشته تحصیلی واگذار می کند. قطعا ویراستاری كه بر مطالب علمی مقاله اشراف دارد، در درک منظور نویسنده موفق تر است. در نتیجه در حین ادیت مقاله ISI، از تغییر مفهومی و علمی اجتناب می گردد.

علت ویرایش مقاله چیست؟

پس از ارسال یک مقاله برای یک مجله، یکی از بررسی های اولیه که توسط مجله به انجام می رسد، بررسی سطح زبان انگلیسی مقاله می باشد. در ابتدا سطح نگارش مقاله توسط ادیتور مجله مورد ارزیابی قرار می گیرد. در صورت مناسب بودن سطح نگارش، ادیتور مقاله را به داوران ارجاع داده و در غیر این صورت آن را ریجکت کرده و درخواست اصلاح زبان مقاله را می نماید. البته در مرحله داوری نیز ممکن است برخی از داوران در مورد زبان مقاله نظراتی داشته و خواستار بهبود  آن گردند. در این حالات ویرایش مقاله انگلیسی نیازمند ویراستاری مسلط به زبان انگلیسی و البته هم رشته با موضوع مقاله می باشد تا بتواند مطالب مورد نظر نویسنده را درک نمایند و سپس با رعایت اصول نگارش زبان انگلیسی، تغییرات لازم در متن را بوجود آورد. به طوری که این تغییرات، با تغییرات مفهومی همراه نباشد و تنها اشکالات گرامری و نگارشی مقاله رفع شده و سطح نگارش مقاله بهبود یابد.

چه مواردی در ویرایش مقاله رفع می گردد

در سفارشات ویرایش مقاله انگلیسی موارد زیر رفع می گردند:

  • اشتباهات گرامری مقاله رفع می گردد.
  • اشتباهات نگارشی و املائی بررسی و رفع می شوند.
  • کاربرد صحیح زمان افعال در بخش های مختلف مقاله بررسی و ویرایش می گردد.
  • جملات مبهم با کمک خود نویسنده مقاله بازنویسی می گرددند. بدین ترتیب که اگر جمله ای نامفهوم باشد ادیتور کامنتی برای نویسنده مقاله درج می نماید و با توضیحات نویسنده، رفع ابهام انجام گرفته و جمله بازنویسی می گردد.
  • تعداد جملات بلند که یکی از نکات منفی در یک مقاله علمی می باشد، به چند جمله کوتاه تبدیل می گردند.

در موسسه ترجمه البرز به هیچ وجه ادیت محتوایی و علمی بر روی مقالات انجام نمی گیرد. چرا که اعتقاد ما بر این است که مباحث علمی مقاله می بایست تماما توسط مولف اثر به رشته تحریر درآید.

ویرایش کدام مقالات قابل انجام نیست؟

در موارد زیر ویرایش مقاله توصیه نمی گردد:

1-مقاله ای که از فارسی به انگلیسی و توسط گوگل ترنسلیت ترجمه شده باشد. این متن غیر قابل ویرایش است و ادیت مشکلی حل نخواهد کرد.

2- مقاله ای که از فارسی به انگلیسی ترجمه شده است و دارای اشتباهات مفهومی و همچنین اشتباهات فروان در ترجمه اصطلاحات تخصصی می باشد. ویرایش چنین مقاله ای نیز توصیه نمی گردد و بهتر است متن مجدد از فارسی به انگلیسی ترجمه شود. در این صورت می توانید از خدمات ترجمه مقاله موسسه ما بهره جویید.

گارانتی ویرایش مقاله و گواهی ویرایش

با توجه به اینکه امر نگارش متن به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری یک امر کیفی است و سلیقه شخصی هم در نحوه نظر دادن افراد تاثیر گذار است، نمی توان در مورد نظر داوران و ادیتور مجلات تضمین صد درصدی ارائه نمود، اما با توجه به تبحر بالای ویراستاران ما احتمال اینکه پس از ویرایش مقاله انگلیسی، ادیتور یا داور مقاله سطح زبان مقاله را مناسب نداند، اندک است. اگر در مرحله ریوایز مقاله برخی از داوران خواستار بهبود زبان مقاله نیز باشند، بازبینی مجدد جهت تامین نظر داوران به صورت رایگان انجام می گیرد.

سفارشات ویرایش مقاله انگلیسی دارای گارانتی نامحدود بوده و این گارانتی تا زمان پذیرش مقاله محفوظ است. همچنین در صورت درخواست مجله برای گواهی ویرایش، این گواهی برای مشتری صادر خواهد شد.

حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات

حفظ امینت اطلاعات مقاله ارسال مشتری تضمین می گردد. با تمام ویراستاران قراردادهای لازم در اینباره منعقد شده است. موسسه ترجمه البرز دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی و سایر مجوز ها در بخش انتهایی صفحه اول سایت، قابل مشاهده هستند.

هزینه ویرایش مقاله

در تخمین هزینه ویرایش مقاله انگلیسی، ملاک تعداد لغات مقاله بوده و هزینه بر مبنای تعداد لغات محاسبه می گردد که محاسبه آن به قرار زیر است:

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی 100 تومان به ازای هر کلمه می باشد و به عبارت دیگر تعداد لغات مقاله ضرب در 100، میزان هزینه ویرایش مقاله شما خواهد بود.

ثبت سفارش ویرایش مقاله

پس از ثبت نام می توانید سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال نمایید. سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که ادیت مقاله شما قابل انجام باشد، پیش فاکتور صادر شده و هزینه و زمان تحویل اعلام می گردد. پس از پرداخت هزینه، کار ویرایش مقاله آغاز می گردد.

 

در صورتی که مقاله شما دارای Plagiarism بوده و نیازمند بازنویسی مقاله خود هستید، به بخش پارافریز مقالات مراجعه فرمایید.این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی مقالات ISI ویرایش مقاله راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متن قیمت ترجمه | لیست قیمت های ترجمه و ادیت مقاله مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی | دانلود رایگان مقالات انگلیسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
نظرتان در مورد این صفحه چیست؟

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
عالیه

پاسخ ها به این پیام

محمد غلامی 23:39:08 1394/07/26
سپاس از شما

Skip Navigation Links
ثبت سفارش جدید