راهنمای ثبت سفارش ترجمه

مراحل سفارش به طور خلاصه : ثبت نام، ثبت سفارش، قیمت گذاری، پرداخت هزینه ترجمه، دانلود فایل Word ترجمه 

جهت ثبت سفارش مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

1-ابتدا ثبت نام کنید. در حین ثبت نام رشته خود را به درستی انتخاب کنید. 

2- با استفاده از کلمه عبور(ایمیل شما) و رمز عبور، وارد صفحه کاربری خود شوید.

3-در صفحه كاربري  بر روی "ثبت سفارش ترجمه" کلیک کنید.  در صفحه باز شده، اطلاعات را به درستی وارد کنید. کیفت ترجمه و زمان تحویل را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. بخش "برآورده هزینه ترجمه" را ملاحظه نمایید. 

4-پس از ارسال سفارش، سفارش توسط اپراتور مورد ارزیابی قرار گرفته و پیش فاکتور شما صادر می شود و از طریق sms و ایمیل از صدور پیش فاکتور آگاه می گردید.

5- پس از صدور پیش فاکتور، با ورود به بخش "لیست سفارشات ترجمه ثبت شده" می توانید کلیه سفارشات ترجمه خود را ملاحظه نمایید. جهت مشاهده هزینه و زمان تحویل ترجمه بر روی لینک "فاکتور-پرداخت نشده " کلیک کنید. در صفحه باز شده می توانید هزینه و زمان تحویل ترجمه به انضمام سایر اطلاعات مربوط به سفارش را ملاحظه نمایید. در انتهای همین صفحه می توانید با انتخاب یکی از روش های پرداخت" اینترنتی" و یا "از طریق فیش بانکی"، هزینه ترجمه را پرداخت کنید.

6-پس از پرداخت هزینه، سفارش به حالت "فاکتور –پرداخت شده" درآمده و کار ترجمه توسط مترجمین ما آغاز می گردد.

7-در موعد مقرر ترجمه به فرمت word آماده شده و از طریق صفحه کاربری قابل دانلود است. پس از آپلود فایل ترجمه، از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.

فلوچارت فرایند ثبت و انجام سفارش ترجمه را ببینیدراهنما ي ثبت سفارش ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متون تخصصی برآورد هزينه ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
خوب
*
*
خوبه
*
*
خوب
*
*
با تشکر
*
*
باسلام سایت جامع و خوبی دارید ،امیدبه اینکه کیفیت به همراه خیرخواهی مدنظرتان باشد.موفق باشید.