کاربر گرامی Skip Navigation Links

حق مالکیت معنوی

گروه ترجمه تخصصی البرز به عنوان یک نهاد علمی معتبر و متعهد، احترام به حق مالکیت معنوی متونی که برای ترجمه یا ویرایش ارسال می شوند را وظیفه حرفه ای خود می داند

حق مالکیت معنوی سفارشات

گروه ترجمه تخصصی البرز به عنوان یک نهاد علمی معتبر و متعهد، احترام به حق مالکیت معنوی متونی که برای ترجمه یا ویرایش ارسال می شوند را وظیفه حرفه ای خود می داند. از این رو هیچ یک از متونی که توسط کاربران گرامی برای گروه ترجمه تخصصی البرز ارسال می شود بدون اجازه مالک آن منتشر نخواهد شد.

واگذاری حق مالکیت معنوی

همانطور که گفتیم، تمامی متون ارسال شده توسط کاربران مشمول حق مالکیت معنوی است. در صورتی که متن ترجمه شده ای قابلیت فروش و انتشار داشته باشد، شما می توانید از دو روش زیر آن را به گروه ترجمه تخصصی البرز واگذار نمایید:

1-     واگذاری حق مالکیت معنوی در هنگام پرداخت فاکتور و برخورداری از تخفیف تا سقف ده هزار تومان 

2-     ارسال متن ترجمه شده جهت فروش در سایت گروه ترجمه تخصصی البرز از طریق صفحه شخصی خود در سایت ما. در این روش به ازای هر بار که متن ترجمه شده توسط کاربران دیگر خریداری شود، پنجاه درصد مبلغ آن به شما تعلق می گیرد. شما می توانید این مبلغ را نقدا دریافت نموده و یا با آن از سایت گروه ترجمه تخصصی البرز خرید نمایید.


راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقاله ویرایش مقالات انگلیسی راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه تخصصی قیمت ترجمه مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
بسیار عالی ممنون از زحمات شما
*
*
ممنون از شما
*
*
ممنون از شما
*
*
سلام ممنون خیلی خوبه
*
*
بسیار عالی
*
*
خوبه.ممنونم از شما