کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > درباره خدمات ترجمه

ترجمه متون تخصصی

موسسه البرز خدمات ترجمه متون تخصصی را با بکارگیری مترجمان مجرب و تخصصی ارائه داده و برای انجام ترجمه هر رشته، از مترجم دانش آموخته همان رشته استفاده می نماید.

خدمات ترجمه متون و مقالات تخصصی توسط مترجمان متخصص

متون تخصصی شامل مقالات، کتب، کاتالوگ و به طور کلی هر متن مرتبط با یک رشته دانشگاهی و یا یک شاخه علمی می گردد. تصور انجام ترجمه ای صحیح از متن تخصصی یک رشته توسط مترجمی که در آن رشته تحصیل ننموده است، کمی دشوار می نماید. ممکن است مترجم با تلاش بتواند اصطلاحات تخصصی آن رشته را به درستی ترجمه کند؛ اما با مفاهیم علمی متن که باید به فارسی یا انگلیسی ترجمه شود، چه خواهد کرد؟ مسلما ترجمه متون تخصصی و مقالات هر رشته نیازمند مترجمان همان رشته می باشد. تنها در این صورت است که مترجم از پشتوانه علمی لازم جهت درک صحیح مطالب برخوردار است. به عنوام مثال، پرواضح است که مترجم رشته مهندسی برق، می تواند ترجمه تخصصی برق را بهتر و صحیح تر از مترجم دانش آموخته رشته مترجمی زبان به انجام رساند. چرا كه برخی اصطلاحات و همچنین مفاهیم علمی رشته مربوطه، تنها برای كسی كه در آن رشته تحصیلات دانشگاهی داشته باشد، قابل درك است. بنابراین گروه ترجمه تخصصی البرز با تشکیل گروه مترجمان متخصص برای هر رشته، برای شما متقاضیان و مشتریان عزیز این امكان را فراهم ساخته است كه ترجمه مقالات و متون تخصصی خود را به متخصصان رشته خود بسپارید. موسسه ترجمه تخصصی البرز ترجمه متون عمومی را به دانش آموختگان مترجمی زبان و ترجمه متون تخصصی را به متخصص آن رشته واگذار می گردد.

توضیح درباره کیفیت ترجمه تخصصی متون : پلن خوب و پلن عالی

گروه ترجمه البرز دو نوع ترجمه با كیفیت های خوب و عالی را ارائه می دهد. ترجمه عالی ترجمه ایست كه توسط مترجمان بسیار حرفه ای و با تجربه فراوان انجام گرفته و مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفته است. ترجمه خوب توسط مترجمان هم رشته ولی با تجربه و سابقه کمتر انجام می گیرد. شما مشتری گرامی می توانید با توجه به اهمیت كار و همچنین مدیریت هزینه، كیفیت ترجمه خود را در حین ثبت سفارش ترجمه، تعیین كنید. جهت اطلاع از قیمت ترجمه متون تخصصی می تونید به بخش برآورد هزینه ترجمه مراجعه كنید. اگر قبلا ثبت نام كرده اید هم اكنون سفارش دهید و در غیر این صورت ثبت نام كنید. برای آشنایی با چگونگی ارسال سفارش به قسمت راهنمای ثبت سفارش ترجمه رجوع كنید.

لازم به ذکراست که غالب مترجمان ما فارغ التحصیل و یا دانشجوی كارشناسی ارشد و دکتری بوده و دارای تخصص بالایی در زمینه ترجمه تخصصی متون و مقالات ISI رشته دانشگاهی خود هستند. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید جهت اجتناب از ترجمه نادرست كلمات تخصصی متون رشته خود و همچنین اشتباهات مهفومی و علمی، كار ترجمه خود را به متخصص رشته خود بسپارید.

كلیه سفارشات به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می گردد و همچنین كلیه ترجمه های انجام گرفته مشمول گارانتی رفع نقص و اصلاح می باشد.

برای مشاهده توضیحلات مربوط به ترجمه
فارسی به انگلیسی مقالات ISI، به بخش ترجمه مقاله  ISI مراجعه كنید.راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقاله ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI ترجمه متون تخصصی تخمین قیمت ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
با سلام. همانطور که توضیح داده اید کار ترجمه متون تخصصی رشته های مختلف باید توسط کسانی ترجمه شوند که در آن رشته درس خوانده باشند و سپاس از گروه ترجمه تخصصی البرز که این موضوع را رعایت میکند. موفق باشید.
*
*
عالی
*
*
عالی
*
*
ممنون
*
*
خيلي خوب است