کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی نفت > خدمات رشته مهندسی نفت > ترجمه متون تخصصی نفت

ترجمه متون تخصصی نفت

ترجمه متون تخصصی مهندسی نفت

ترجمه متون تخصصی نفت كاری كاملا تخصصی است و باید به متخصصان این رشته واگذار شود. یكی از فعالیت ها و خدمات گروه نفت دپارتمان فنی و مهندسی ما، ترجمه متون تخصصی مهندسی نفت می باشد. این گروه به سبب آشنایی كامل با مفاهیم و اصطلاحات این رشته، ترجمه متون تخصصی نفت را به طور مفهومی و تخصصی انجام می دهند. گروه مترجمان نفت از فارغ التحصیلان نفت تشكیل شده است كه همگی در زمینه ترجمه متون تخصصی نفت سابقه و تجربه كافی دارند.

ترجمه تخصصی متون نفتی از انگلیسی به فارسی شامل كتاب های انگلیسی مهندسی نفت، مقالات انگلیسی مهندسی نفت و پایان نامه های رشته مهندسی نفت را به گروه مترجمان نفت ما بسپارید تا از ترجمه ای حرفه ای و مفهومی برخوردار گردید. بی شك برای ترجمه متون تخصصی نفت با كیفیت عالی، مترجم علاوه بر آشنایی با فن ترجمه، می بایست از اصطلاحات رایج این رشته آگاهی داشته باشد تا ترجمه به صورت تخصصی و عاری از اشتباه انجام گیرد. همچنین آشنایی با مفاهیم علمی این رشته از دیگر ملزومات انجام یك ترجمه مفهومی است و در غیر این صورت، در حین ترجمه ممكن است مفاهیم علمی متن به درستی درك نشده و ترجمه هم از نظر مفهومی دارای اشكال باشد.

شما دانشجویان محترم رشته نفت می توانید ترجمه متون تخصصی نفت مربوط به كلیه گرایش های این رشته از جمله گرایش های اكتشاف نفت، حفاری و بهره بردداری نفت، مخازن هیدروكربوری را به گروه مترجمان نفت ما بسپارید. در واقع ما برای هرچه بیشتر تخصصی شدن ترجمه تخصصی نفت، ترجمه متون هر گرایش را به مترجم همان گرایش واگذار می كنیم. بنابراین ما این امكان را برای شما دانشجویان رشته نفت فراهم كرده ایم تا ترجمه متون تخصصی نفت از انگلیسی به فارسی را به مترجمان متخصص رشته خود بسپارید. امید است كه گروه مترجمان نفت ما بتوانند خدمات شایسته ای را در زمینه ترجمه متون نفت به شما جامعه دانشگاهی رشته مهندسی نفت ارائه دهند.

برای آشنایی با خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI نفت، به قسمت ترجمه مقالات ISI نفت رجوع كنید و برای آشنایی با خدمات ویرایش مقالات نفت، به قسمت ویرایش مقالات ISI نفت را ملاحظه كنید.

جهت ارسال سفارش ترجمه، ابتدا ثبت نام كرده و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه خود را ارسال فرمایید. برای آشنایی با نحوه ارسال سفارش ترجمه، به قسمت راهنمای ارسال سفارش ترجمه مراجعه كنید.


تعداد بازدید : 4164


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی نفت، ترجمه متون تخصصی مهندسی نفت


سایر خدمات رشته مهندسی نفت

ترجمه مقالات ISI نفت مقالات ترجمه شده نفت ويرايش مقالات ISI نفت تحقیق آماده مهندسی نفت پروژه آماده مهندسی نفت