ترجمه تخصصی جغرافیا

ترجمه تخصصی جغرافیا را به گروه مترجمان علوم جغرافیایی بسپارید. ترجمه متون و مقالات تخصصی رشته علوم جغرافیایی توسط مترجمان گرایش های جغرافیای طبیعی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی، جغرافیای نظامی و جغرافیای توریسم و جغرافیای سیاسی، به انجام می رسد.

ترجمه تخصصی رشته علوم جغرافیایی

یکی از مشکلات رایج دانشجویان رشته جغرافیا، ترجمه متون تخصصی جغرافیا با کیفیت بالا است. در واقع به دلیل اینکه در اکثر موارد ترجمه متون و مقالات رشته جغرافیا توسط غیر متخصص این رشته انجام می گیرد، متن ترجمه شده کیفیت خوبی ندارد. ما برای حل این مشکل، اقدام به تشکیل گروه مترجمان جغرافیا نمودیم. ترجمه متون جغرافیا مرتبط با کلیه گرایش های این رشته از جمله: جغرافیای طبیعی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی، جغرافیای نظامی و جغرافیای توریسم و جغرافیای سیاسی توسط گروه مترجمان ما به انجام می رسد.
اعضای گروه مترجمان جغرافیا خود فارغ التحصیل رشته جغرافیا هستند که مهارت های بالای زبان انگلیسی را دارا بوده و لذا ترجمه متون جغرافیا را به طور کاملا تخصصی و با کیفیت بالا انجام می دهند. قطعا در پروسه ی
ترجمه تخصصی  کلیدی ترین بخش ترجمه صحیح واژگان تخصصی می باشد. علاوه بر این نکته، در ترجمه تخصصی جغرافیا مترجم باید به موضوعات علمی این رشته تسلط داشته باشد تا بتواند ترجمه را به طور سلیس و روان انجام دهد. در واقع عدم آشنایی مترجم با مفاهیم علمی رشته جغرافیا منجر به این خواهد شد که ترجمه به طور تحت اللفظی انجام گیرد. گروه ما این امكان را برای شما فراهم می كند كه ترجمه متون جغرافیا را به یك دانش آموخته تحصیلات تكمیلی جغرافیا بسپارید تا مشکلاتی که عنوان شد، در ترجمه متن شما رخ ندهد. امید که گروه مترجمان جغرافیا بتوانند در امر ترجمه تخصصی جغرافیا، رضایت خاطر شما دانشجویان این رشته را فراهم نمایند.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ارسال سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را ببینید.

چنانچه خواهان ترجمه مقالات جغرافیا از فارسی به انگلیسی هستید، بخش
ترجمه مقالات ISI جغرافیا را ملاحظه نمایید و برای ویرایش مقالات مربوط به رشته جغرافیا، بخش ویرایش مقالات ISI جغرافیا را مطالعه نمایید. 

تعداد بازدید : 8720


برچسب ها: ترجمه تخصصی جغرافیا، ترجمه تخصصی متون جغرافیا

نتایج نظر سنجی از مشتریان
ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه جغرافیا برنامه ریزی روستایی آمایش کیفیت محیطی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه ژئومورفولوژی
این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Skip Navigation Links صفحه اصلی > دپارتمان های موسسه ترجمه البرز > دپارتمان علوم انسانی > علوم جغرافيايی > خدمات رشته علوم جغرافيايی > ترجمه تخصصی جغرافیا
ثبت سفارش جدید