ترجمه تخصصی پزشكی

موسسه ترجمه البرز ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به محققان رشته پزشکی می باشد. ترجمه متون تخصصی پزشکی عمومی و همچنین کلیه تخصص ها پذیرفته می گردد.

ترجمه تخصصی رشته پزشکی

روزی نیست که خبری از پیشرفت ها و یافته های جدید پزشکی شنیده نشود و محققان این رشته در سرتاسر جهان به طور پیوسته درحال انجام تحقیقات علمی برای یافتن روش های درمانی جدید برای بسیاری از بیماری هستند. نتایج تمامی این تحقیقات نهایتا به زبان انگلیسی گزارش می گردد تا همه بتوانند این یافته ها را مطالعه نمایند. لذا ترجمه متون تخصصی پزشکی به دست مترجمان متخصص در این حوزه، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
ترجمه تخصصی پزشکی باید به دست مترجمی سپرده شود که خود در رشته پزشکی دارای تحصیلات آکادمیک بوده و دروس های این رشته را مطالعه نموده باشد. تصور کنید که ترجمه متون پزشکی در زمینه روش های درمانی سرطان را به یک مترجم ناآشنا به رشته پزشکی سپرده اید. ممکن است مترجم با تلاش بتواند کلیه اصطلاحات را یافته و به درستی استفاده نماید، اما آیا این تمام کاری که یک مترجم متخصص انجام می دهد.؟ مبرهن است که علاوه بر ترجمه صحیح اصطلاحات، درک صحیح مطالب علمی و انتقال صحیح این مطالب به زبان مقصد از اهمیت فروانی برخوردار است و این از مترجمی بر خواهد آمد که خود بتواند مطالب علمی مقاله یا کتاب را به درستی درک نماید و در زمینه پزشکی تحصیل نموده باشد و دارای پیش زمینه ای در این خصوص باشد.

گروه مترجمان رشته پزشکی

ما با تشکیل گروه مترجمان پزشکی، این امکان را برای شما دانشجویان رشته پزشکی فراهم نموده ایم تا ترجمه تخصصی رشته پزشکی را به طور دقیق و علمی انجام دهید. اعضای گروه مترجمان پزشکی، خود عمدتا دانشجویان و دانش آموختگان رشته پزشکی بوده و تجربه کافی در زمینه ترجمه متون تخصصی این رشته را دارا می باشند.

ترجمه انگلیسی به فارسی متون پزشکی شامل: ترجمه کتاب های انگلیسی، ترجمه مقالات انگلیسی، ترجمه پایان نامه های پزشکی و ترجمه انگلیسی به فارسی سایر متون تخصصی رشته پزشکی توسط مترجمان گروه پزشکی ما به انجام می رسد. هدف این گروه ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون و مقالات پزشکی می باشد. امید که این گروه به این هدف دست یابند.

پس از ثبت نام، وارد صفحه کاربری شده و سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.


علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی متون پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی و ویراستاری نگارشی مقالات انگلیسی پزشکی نیز توسط مترجمان گروه پزشکی ما به انجام می رسد.

تعداد بازدید : 46431


برچسب ها: ترجمه تخصصي پزشكی، ترجمه تخصصی متون پزشكی

نتایج نظر سنجی از مشتریان
ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه فیزیوتراپی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه ندارد

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه باروری

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه بهداشت باروری

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه متن اداری

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه پزشکی خانواده

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه آموزش پزشکی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه بیهوشی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه مامایی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه ارتوپدی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه فیزیک پزشکی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه ارتوپدی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه علوم اعصاب

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه ژنتیک

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه مهندسی شیمی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه بیهوشی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه پزشکی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه حشره شناسی پزشکی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه حشره شناسی پزشکی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه حشره شناسی پزشکی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه دروس داخلی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه عمومی

ترجمه انگليسی به فارسی در زمینه سلامت جنسی

ترجمه فارسی به انگليسی در زمینه تربیت بدنی- چزشکی
این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Skip Navigation Links صفحه اصلی > دپارتمان های موسسه ترجمه البرز > دپارتمان علوم پزشكی > پزشكی > خدمات رشته پزشكی > ترجمه تخصصی پزشكی
ثبت سفارش جدید