کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دعوت به همکاری > دعوت به همكاری در زمینه ویرایش مقالات ISI

دعوت به همكاری در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی

گروه ترجمه البرز از تمامی مترجمان و ویراستاران حرفه ای در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی، دعوت به همكاری می نماید. از آنجایی كه هدف ما ارائه خدمات  ویرایش تخصصی است، لذا مترجمان و ویراستاران ما غالبا دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تكمیلی رشته های مختلف دانشگاهی می باشند. بنابراین اگر شما نیز به طور حرفه ای در زمینه ارائه خدمات ذكر شده، مشغول به فعالیت هستید؛ می توانید به گروه مترجمان ما بپیوندید.

مترجمان و ويراستارانی كه علاقه مند و توانمند در ویرایش مقالات ISI می باشند، دقت نمایند كه ویرایش مقالات ISI توسط گروه ما، به طور كاملا تخصصی انجام می گیرد و ویراستار میبایست با موضوع مقاله ای كه ویرایش آن مد نظر است، تا حدی آشنا باشد و لذا چنانچه در ویرایش مقالات ISI رشته معینی تبحر دارید، از بخش تکمیل فرم همکاری، ثبت نام اولیه خود را انجام دهید. ثبت نام شما به منزله ارسال رزومه بوده و در صورت نیاز، از طرف موسسه با شما تماس حاصل شده و زمان آزمون غیرحضوری هماهنگ می گردد.