کاربر گرامی Skip Navigation Links

ترجمه تخصصی متون نفت

ترجمه متون تخصصی مهندسی نفت را به گروه مترجمان نفت ما بسپاريد. این گروه متشکل از مترجمان مهندسی نفت و اماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی کلیه گرایش های رشته نفت می باشد.

ترجمه تخصصی مهندسی نفت

ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی نفت كاری كاملا تخصصی است و باید به متخصصان این رشته واگذار شود. یكی از فعالیت ها و خدمات گروه مهندسی نفت ما، ارائه خدمات ترجمه تخصصی نفت می باشد. این گروه به سبب آشنایی كامل با مفاهیم و اصطلاحات این رشته، ترجمه متون و مقالات این رشته را به طور مفهومی و تخصصی انجام می دهند. گروه مترجمان نفت از فارغ التحصیلان نفت تشكیل شده است كه همگی در زمینه ترجمه متون تخصصی و مقالات مهندسی نفت سابقه و تجربه كافی دارند.
شما دانشجویان محترم رشته نفت می توانید ترجمه متون تخصصی و مقالات مربوط به كلیه گرایش های رشته مهندسی نفت از جمله گرایش های اكتشاف نفت، حفاری و بهره بردداری نفت، مخازن هیدروكربوری را به گروه مترجمان نفت ما بسپارید. در واقع ما برای هرچه بیشتر تخصصی شدن ترجمه، ترجمه متون هر گرایش را به مترجم همان گرایش واگذار می كنیم.

ترجمه تخصصی مهندسی نفت از انگلیسی به فارسی شامل كتاب های انگلیسی مهندسی نفت، مقالات انگلیسی مهندسی نفت و پایان نامه های رشته مهندسی نفت را به گروه مترجمان نفت ما بسپارید تا از ترجمه ای حرفه ای و مفهومی برخوردار گردید. بی شك برای ترجمه با كیفیت عالی، مترجم علاوه بر آشنایی با فن ترجمه، می بایست از اصطلاحات رایج این رشته آگاهی داشته باشد تا ترجمه تخصصی و عاری از اشتباه انجام گیرد. همچنین آشنایی با مفاهیم علمی این رشته از دیگر ملزومات انجام یك ترجمه مفهومی است و در غیر این صورت، در حین ترجمه ممكن است مفاهیم علمی متن به درستی درك نشده و ترجمه هم از نظر مفهومی دارای اشكال باشد.

جهت ارسال سفارش ترجمه، ابتدا ثبت نام كرده و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه خود را ارسال فرمایید. برای آشنایی با نحوه ارسال سفارش ترجمه، به قسمت راهنمای ارسال سفارش ترجمه مراجعه كنید.

برای آشنایی با خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI نفت، به قسمت ترجمه مقاله ISI نفت رجوع كنید و برای آشنایی با خدمات ویرایش مقالات نفت، به قسمت ویرایش مقاله ISI نفت را ملاحظه كنید.

 

تعداد بازدید : 5815


برچسب ها: ترجمه متون تخصصی نفت، ترجمه تخصصی نفت

سایر خدمات رشته مهندسی نفت

مقالات ترجمه شده مهندسی نفت ترجمه مقالات ISI مهندسی نفت ويرايش مقالات ISI مهندسی نفت پروژه مهندسی نفت تحقیق مهندسی نفت