ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی یکی دیگر از خدمات ترجمه گروه ترجمه تخصصی البرز می باشد. گروه ترجمه تخصصی البرز با به کارگیری مترجمان متخصص و با سابقه، در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کلیه رشته های دانشگاهی به فعالیت می پردازد. جهت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات هر رشته(و گرایش) از مترجم دانش آموخته همان رشته(و گرایش) که سابقه کافی در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رشته مربوطه را داراست، استفاده می شود. به دلیل اینکه مترجمان با مطالب و مفاهیم عمی مقاله آشنایی دارند، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله به طور تخصصی و مفهومی انجام شده و از ترجمه جمله به جمله پرهیز می شود. به طور مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رشته مهندسی برق به مترجمان دانش آموخته تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی برق که سابقه لازم در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رشته برق دار دارند، سپرده می شود. همچنین گراش نیز مد نظر گرفته شده و به طور مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مربوط به گرایش کنترل به مترجم با گرایش کنترل واگذار می شود.

شما دانشجویان محترم دپارتمان فنی و مهندسی می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی برق، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی عمران، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی کامپیوتر، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی IT، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی شیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی نفت، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی هوافضا، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی پلیمر، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مواد و متالوژی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی نساجی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی پزشکی ، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی شهرسازی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی معدن را به مترجمان هم رشته خود بسپارید.

دانشجویان محترم رشته های علوم انسانی می توانند ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حسابداری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم تربیتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم سیاسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات محیط زیست، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت اجرایی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت جهانگردی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات سایر رشته های دپارتمان علوم انسانی را به مترجمان زبده هم رشته خود بسپارید.

ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی فیزیک، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ریاضی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات آمار، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زمین شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات نانوفناوری و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ژئوفیک توسط مترجمان دپارتمان علوم پایه انجام می پذیرد.

مترجمان دپارتمان کشاورزی به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کلیه گرایش های رشته های کشاورزی و منابع طبیعی می پردازند.

مقالات فارسی به انگلیسی معماری توسط مترجمان دانش آموخته رشته معماری صورت می پذیرد.

دپارتمان علوم پزشکی به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، بیوتکنولوژی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، و دامپزشکی می پردازد.

امید که بتوانیم در راستای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رضایت خاطر شما را جلب نماییم

جهت ارسال سفار ترجمه ابتدا می بایست ثبت نام فرموده و سپس وارد صفحه کاربری خود شده و اقدام به ثبت سفارش ترجمه بفرمایید. بخش راهنما را ملاحظه کنید.راهنما ي ثبت سفارش ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI
ترجمه متون تخصصی لیست مجلات ISI مقاله انگلیسی با ترجمه
دانلود تحقیق آماده دانلود پروژه آماده دانلود کتاب
دانلود جزوه حق مالکیت معنوی

نام :


موبایل :  


ایمیل :
*


نظر :
*


نظرات کاربران به این صفحه


Skip Navigation Linksصفحه اصلی > معرفی > ترجمه فارسی به انگلیسی
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری