ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی

ترجمه مقالات ISI رشته علوم تربیتی از فارسی به انگلیسی را به دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی علوم تربیتی بسپارید.

ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی از فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI رشته علوم تربیتی توسط مترجمات متخصصی این رشته به انجام می رسد. ترجمه مقالات مرتبط با کلیه گرایش های رشته علوم تربیتی شامل: ترجمه مقالات برنامه ریزی آموزشی، برنامه ریزی درسی، تحقیقات آموزشی، تکنولوژی آموزشی، روانشناسی تربیتی، مشاوره، و ترجمه مقالات سایر گرایش های رشته علوم تربیتی پذیرفته می گردد. کافی است نتایج خود را به صورت یک مقاله فارسی نگارش نموده و برای ما ارسال بفرمایید. مترجمان گروه علوم تربیتی ما، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ISI علوم تربیتی شما را به طور تخصصی انجام خواهند داد.
به دلیل تنوع گرایش های رشته علوم تربیتی ما اقدام به استفاده از مترجمانی با گرایش های مختلف نموده ایم تا ترجمه مقالات
ISI علوم تربیتی هرچه تخصصی تر انجام گیرد. به عبارت دیگر ترجمه مقاله هر گرایش، به مترجم دانش آموخته همان گرایش ارجاع داده می شود. این کار موجب می شود که ترجمه مقاله هرچه تخصصی تر انجام گیرد و به دلیل آشنایی مترجم با اصطلاحات و موضوعات علمی مندرج در مقاله، ترجمه مقاله با درک مفهوم متن مورد نظر انجام گیرد و از ترجمه ای تحت اللفظی اجتناب شود.
مترجمان گروه علوم تربیتی خود سابقه نگارش، ویرایش و ترجمه مقالات
ISI علوم تربیتی را دارا می باشند. همچنین گروه مترجمان علوم تربیتی درحین ترجمه مقالات، قواعد نگارش یک مقاله علمی را مد نظر قرار می دهد تا مقاله شما با رعایت قواعد نگارش یک مقاله علمی، ترجمه گردد. هدف این گروه ارائه خدمات مناسب در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی علوم تربیتی می باشد. امید که این گروه در رسیدن به این هدف موفق باشد.

جهت ارسال سفارش، می بایست ابتدا ثبت نام کنید.

تعداد بازدید : 7303


برچسب ها: ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی، ترجمه مقاله ISI علوم تربیتی


این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Skip Navigation Links صفحه اصلی > دپارتمان های موسسه ترجمه البرز > دپارتمان علوم انسانی > علوم تربيتی > خدمات رشته علوم تربيتی > ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی
ثبت سفارش جدید