ترجمه مقالات ISI نانوفناوری

ترجمه مقالات ISI نانوفناوری از فارسي به انگليسی را به گروه نانوفناوری دپارتمان علوم پايه ما بسپاريد.

ترجمه مقالات ISI نانوفناوری از فارسی به انگلیسی

 ترجمه مقالات ISI نانوفناوری در كلیه رشته های مرتبط با این حوزه مانند نانوفناوری، نانوفیزیك، نانوشیمی، فیزیك، شیمی، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی كشاورزی، مهندسی محیط زیست، فوتونیك و سایر رشته های مرتبط پذیرفته می گردد.

ممكن است كار تحقیقی شما نتایج علمی خوبی را حاصل كرده باشد، ولی به دلیل ضعف در نگارش مقاله، نتوانید مقاله خود را در ژورنال های با ایمپكت فاكتور بالا چاپ كنید. می توانید با ترجمه مقاله نانوفناوری خود به به دست مترجمی متخصص، آن را در ژورنال های معتبر به چاپ برسانید. قطعا در حین ترجمه مقالات ISI نانوتکنولوژی می بایست مفاهیم به درستی انتقال یابند و این مهم با به كارگیری مترجمان متخصص این رشته امكان پذیر است. ما جمعی از مترجمان متخصص درحوزه نانو که در رشته های مختلف فارغ التحصیل شده اند را گردآورده ایم. 

 چنانچه عضو هستید، سفارش دهید و در غیر این صورت ابتدا ثبت نام كنید و برای آشنایی با نحوه ارسال سفارش مقاله ISI، به قسمت راهنمای ثبت سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

جهت كسب اطلاعات درباره ویرایش مقالات ISI نانوفناوری به بخش ویرایش مقالات ISI نانوفناوری مراجعه نمایید.

تعداد بازدید : 5414


برچسب ها: ترجمه مقالات ISI نانوفناوری، ترجمه مقاله ISI نانوتکنولوژی


این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Skip Navigation Links صفحه اصلی > دپارتمان های موسسه ترجمه البرز > دپارتمان علوم پايه > نانوفناوری > خدمات رشته نانوفناوری > ترجمه مقالات ISI نانوفناوری
ثبت سفارش جدید