Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / جستجوی پیشرفته

تا


جستجو بین بانک مقاله با ترجمه فارسی

موسسه البرز ابزار جستجوی پیشرفته ای جهت جستجو بین بانک مقاله با ترجمه فارسی ایجاد نموده است که شما کاربران گرامی با استفاده از این ابزار می توانید مقالات ترجمه شده مرتبط با موضوع خود را بیابید. پس از جستجو و یافتن مقاله مورد نظر، می توانید نسخه انگلیسی مقاله را بدون صرف هزینه دانلود کنید و ترجمه فارسی مقاله را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

توضیح مختصر در مورد ابزار جستجوی پیشرفته

کادر "جستجو برای" : در این کادر متن مورد نظر خود برای جستجو را وارد می کنید. هم می توانید متن فارسی وارد کنید و هم متن انگلیسی.
کادر "در فیلدهای" : در این بخش مشخص می کنید که جستجو بین عناوین مقالات انجام شود یا کلمات کلیدی مقالات و یا چکیده مقالات و یا سایر موارد.
در بخش بعد مشخص می کنید که جستو بین مقالات کل رشته ها انجام شود و یا بین مقالات یک رشته خاص. پس از زدن تیک "رشته و دپارتمان انتخابی"، می توانید دپارتمان و رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
کادر "دسته بندی محتوا" : علاوه بر مقاله با ترجمه فارسی، محتوای دیگری همچون پروژه و تحقیق نیز وجود دارد و در این بخش تعیین می کنید که جستجو بین مقالات انجام شود یا پروژه ها یا تحقیق ها و یا موارد دیگر.
کادر "سال انتشار" : اگر تیک " همه سال ها" را بزنید جستجو بین مقالات همه سال ها انجام می شود ولی اگر تیک "بازه سال های زیر" را بزنید می توانید مشخص کنید که جستجو بین مقالات چه سال هایی صورت پذیرید. مثلا اگر انتخاب کنید 2017 تا 2019؛ جستجو بین مقالات منتشر شده در سال های 2017 و 2019 انجام خواهد شد.

ثبت سفارش جدید