Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
795,700

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " رياضی " با موضوع " ساخت قاب ترکیب مقید " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ساخت قاب ترکیب مقید
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Applied and Computational Harmonic Analysis
سال انتشار
2010
کد محصول
1000189
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
18
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

قابهای ترکیب مقید یک مفهوم در حال ظهور از نظریه قاب هستند با کاربردهایی در پردازش توزیع شده و ارتباطات. گرچه، تعداد اندکی در مورد وجود این قابها اطمینان دارند. ما بطور کامل مسئله وجود آنها در حالت خاصی که فضای زمینه دارای ابعاد متناهی باشد و زیرفضاهای قابهای ترکیب ابعاد مساوی داشته باشند، را مجددا حل می کنیم. یعنی، ما بطور دقیق قیدهایی را که تحت آنها یک مجموعه از ماتریسهای تصویر متعامد با مرتبه های مساوی، که جمع آنها یک اسکالر چندگانه از ماتریس یکانی است، وجود دارند، تعیین می کنیم. مجموعه توصیفی از ملزومات بسیار منعطف است، و بعنوان مثال این قابها اغلب وجود دارند. روش ما، که بر پایه یک روش ابتدایی، منعطف و جدید برای ساخت قابهای مقید با اندازه واحد استوار است، کاملا سودمند است.

فهرست مطالب

1-مقدمه     

2-ساختارهای پایه      

1-2-ضربهای تانسوری

2-2-قابهای ترکیب تعریف شده

3-تتریس طیفی

4-قابهای ترکیب مدوله شده

5-آزمون وجود قاب ترکیب مقید
1-مقدمه

یک قاب ترکیب مقید (TFF) یک زنجیره از عملگرهای تصویر متعامد است که به یک چندگانه اسکالر از عملگر یکانی جمع می شود. چنین قابهایی در [4] معرفی شده اند، و سپس در [6] تصحیح یافته اند. TFFها در برابر صدا و پاکسازیهای افزایشی [2,5,8] مقاوم هستند و بعنوان مثال برای کاربردهای حال حاضر جهان واقعی در ارتباطات و سنجش های توزیع شده [7,10,11] مناسب هستند. بطور خاص، [2] نشان می دهد که یک TFF بطور بیشینه در برابر از دست دادن یک تصویر منفرد زمانیکه عملگرهای تصویر TFF مرتبه یکسانی دارند، مقاوم است، ما منحصرا روی این حالت خاص متمرکز می شویم...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله رياضی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده رياضی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Tight
Fusion
Frames

ثبت سفارش جدید