Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,057,300

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " تحقق بخشی برتری رقابتی مدیریت ارتباط با کارمندان با استفاده از فن آوری اطلاعات " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تحقق بخشی برتری رقابتی مدیریت ارتباط با کارمندان با استفاده از فن آوری اطلاعات
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Human Resource Management Review
سال انتشار
2013
کد محصول
1000625
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
970,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
765 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

مدیریت ار تباط کارکنان ،روند نوظهوری  را در رابطه با مدیریت منابع انسانی با ساخت و حفظ روابط فردی و متقابلا ارزشمند با کارکنان مبنی بر فناوری اطلاعات تشکیل میدهد.اگرچه این روند تازه تاسیس و رو به رشد است ولی با توجه به مدیریت ارتباطی کارکنان ،دانش و توافقات کمی در این رابطه موجود میباشد.بنابراین، مقاله پیش رو بر این تلاش استوار است تا مفاهیم و مضمونات این تحقیق را روشن و بیان سازد.اجزای تشکیل دهنده ی فرایندی و استراتژیکی فناوری در مدیریت ارتباط کارکنان ، مشتق شده و بر اساس  نظریه مدیریت ارتباط با ارباب رجوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.به عنوان نتیجه،یک طرح کلی از مفهوم جالب و قابل توجه ارائه میگردد.بر اساس طرح مزکور،مفاهیم عمده برای جزییات مفهومی بیشتر ،اساس تئوری و ارزیابی تجربی از مدیریت ارتباطی کارکنان به منظور ارائه دستورالعمل هایی برای  تحقیقات آتی بدست آمده است.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-طرح کلی

1-2- شکلگیری

2-1-1-شکلگیری CRM

2-1-2-شکلگیری ERM

2-2-اجزاء

1-2-2-استراتژی

2-2-2- فرایندها

3-2-2-سیستم های اطلاعاتی

3-2- خلاصه

3- مفاهیم

1-3- جزئیات

2-3-اساس

3-3- ارزیابی

4- نتیجه گیری

1-مقدمه

برای برهه ای از زمان ، پیشنهاداتی مبتنی بر چگونگی مدیریت منابع انسانی شکل گرفت که به آن  ERM یا مدیریت ارتباط با ارباب رجوع میگویند. در واقع، ERM  با استفاده گسترده ای از مدیریت ارتباط کارکنان یا  CRM بوجود آمده و هدفش  در انتقال اصول ساختار ارتباط بر اساس فناوری برگرفته از ارباب رجوع تا حیطه ی پرسنل میباشد. در نتیجه  یک مفهوم  کلی از ، ERM را به عنوان راهکار، برنامه و فن آوری کارآمدی در  مدیریت اینکه  شرکت ها چگونه با  کارکنان فعلی و سابق خود مرتبط هستند , برداشت میکند.مانند هر مفهوم جدید دیگری از مدیریت ، ERM به عنوان یک رویکرد کارآمدی مورد بررسی قرار میگیرد که ارزش های متقابلی را برای کارمندان و کارفرمایان ارائه میدهد. ارزش های عمده  ای که به کارکنان وعده داده شد  ، داشتن بیشترین رضایتمندی از نیازهای فردی شان بود ، در حالی که تمایل، بقا، انگیزه و عملکرد فزاینده ی کارکنان، ارزشهای  وعده داده شده به کارفرمایان هستند. تا کنون ERM عمدتا توسط دست اندر کارانی چون مشاوران و فروشندگان نرم افزار ترویج داده شده است. علاوه بر این، بنظر میرسد سازمان هایی وجود دارند که بتازگی برخی از ابعاد ERM را پذیرفته اند. اگرچه، موضوعی نوپا و در حال رشد است، ولی دانش و توافقاتی در مورد ERM  موجود است. این فرایند هنوز فاقد مفهومی کلی است و مفهوم های موجود یا بسیار مبهم یا برداشتهای چندگانه ای را سبب میشوند ،مثلا ERM به عنوان یک استراتژی مشخص، به عنوان شیوه های HR، و یا به عنوان سیستم های مشخص اطلاعاتی HR. علاوه بر این، اصطلاحات قابل مقایسه ای مانند "مدیریت توانایی ارتباط"، "مدیریت ارتباط سرمایه انسانی" و یا " مدیریت ارتباط انتخابی" وجود دارد، هر چند مشخص نیست که آیا این واژهها  بر مفهوم یکسانی دلالت دارند یا نه. این تنش کنونی میان وعده ها و ابهامات ERM بطور آشکاری  وضعیت نامطلوبی  هم درجهت  تحقیق و هم راهکار ایجاد میکند.....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Employee relationship management
Talent relationship management
Electronic human resource managem

ثبت سفارش جدید