کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی پليمر " با موضوع " مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده خزش برای پلاستیک ها در دماهای بالا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Modelling and analysis of creep data for plastics at elevated temperatures

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Polymer Testing
سال انتشار
2011
کد محصول
1001123
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
22
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
469 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

Procedures are considered for determining the long-term creep behaviour of plastics at ambient temperature from experimental data obtained from short-term tests over a range of elevated temperature. Errors in long-term properties derived from the application of time-temperature superposition can arise unless proper account is taken of changes to creep behaviour caused by physical ageing. Short-term changes in age state and, hence, creep behaviour occur when the temperature of a specimen is raised. These changes are caused by the erasing of physical ageing that has occurred at ambient temperature prior to the temperature increase. Subsequent reactivation of physical ageing leads to further changes in creep behaviour with time at the elevated temperature. The results of creep tests at different temperatures have been analysed by theoretical expressions that separate the contributions to creep behaviour from structure and temperature changes

چکیده

شیوه هایی که برای تعیین رفتار خزش دراز مدت پلاستیک ها در دمای محیط از داده آزمایش حاصله از آزمایشات کوتاه مدتدر بیش از محدوده دمای بالا بررسی شدند. خطاها در خواص بلند مدت ناشی از کاربرد سوپرپوزیشندما-زمان می تواند حاصل نشود اگر محاسبات صحیحی که تغییرات رفتار خزش را که توسط طول عمر فیزیکی ایجاد می شود مد نظر قرار ندهد. تغییرات کوتاه مدت در مرحله عمر و در نتیجه رفتار خزش رخ می دهد زمانی که دمای نمونه ای افزایش می یابد. این تغییرات توسط حذف طول عمر فیزیکی ای که در دمای محیط قبل از افزایش دما اتفاق افتاده است، ایجاد می شوند. فعال سازی مجدد طول عمر فیزیکی بعدی منجر به تغییرات بیشتر در رفتار خزش با زمان در دمای بالا می شود. نتایج آزمایشات خزش در دماهای بالا توسط اصطلاحات نظری ای تجزیه و تحلیل شده است که کمک ها را به رفتار خزش از ساختار و تغییرات دما مجزا می سازد.   

1-مقدمه

خواص فیزیکی پلیمرها با زمان به عنوان نتیجه ی حاصل از فرآیندهای استراحت مولکولی که در پاسخ به نیروهای به کار برده شده است تغییر می کند. این رفتار وابسته زمانی مورد نیاز است در در طراحی اجزایی که از مواد پلاستیک ها ساخته شده مدنظر قرار گیرد اگر پیش بینی های درست عملکرد اجزاء مورد نیاز است. پیش بینی های متغیرهای تنش ها و کرنش ها با زمان در یک جزء تحت تاریخچه نیروی وارده بلند مدت می تواند با استفاده از روش های المان محدود انجام شود. همان محاسبات خواص مکانیکی وابسته زمانی مورد نیاز هستند که به طور معمول با استفاده از آزمایشات خزش و استراحت تنش اندازه گیری می شوند.....


خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی پليمر


این مقاله ترجمه شده مهندسی پليمر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Creep
Creep modeling
Time-temperature superposition
Physical ageing
Long-term prediction