Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,182,650

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " ساختار سرمایه و پروژه‌های سرمایه‌گذاری بزرگ " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ساختار سرمایه و پروژه‌های سرمایه‌گذاری بزرگ
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Corporate Finance
سال انتشار
2012
کد محصول
1003370
تعداد صفحات انگليسی
25
تعداد صفحات فارسی
56
قیمت بر حسب ریال
1,085,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض Abstract
 

This paper provides empirical evidence that lumpy investment projects provide firms with the opportunity to adjust leverage at low marginal cost. Consistent with a theoretical model, I find that 1) firms sequence equity before debt during the financing period of their investment projects, and 2) that firms adjust their leverage ratios toward their target leverage during these investment periods. I also show that proactive increases in leverage observed in other studies can be explained by the evolution of firms' target leverage ratios over the financing period of a project. My results are consistent with trade-off theory and imply that firms move toward their target capital structures when they invest

چکیده

این مقاله شواهدی تجربی ارائه می‌نماید که پروژه‌های سرمایه‌گذاری بزرگ برای شرکت‌ها این فرصت را فراهم می‌آورند که اهرم را با هزینه نهایی پایین تنظیم نمایند. من در راستای یک مدل نظری دریافتم که 1) شرکت‌ها در طول دوره تامین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاریشان، حقوق صاحبان سهام را قبل از بدهی مشخص می‌کنند، و 2) شرکت‌ها در طول این دوره‌های سرمایه‌گذاری، نسبت اهرم را با اهرم هدف تنظیم می‌نمایند. ضمنا نشان می‌دهم که افزایش پیشگیرانه اهرم که در مطالعات دیگر مشاهده شده می‌تواند توسط تکامل نسبت اهرم هدف شرکت‌ها در طول دوره تامین مالی پروژه توضیح داده شود. نتایج من با نظریه معاملات سازگار می‌باشند و دلالت بر این دارند که شرکت‌ها هنگام سرمایه‌گذاری به سوی ساختارهای سرمایه هدف خود در حرکتند.

1-مقدمه

نظریه ساختار سرمایه شرکت‌های مبادلاتی را در شرایطی بررسی می‌کند که بین بدهی و سرمایه‌گذاری حقوق صاحبان سهام به انتخاب می‌پردازند. تحقیقات اخیر بر نرخ سالانه‌ای تمرکز می‌نماید که در آن شرکت‌ها نرخ اهرم خود را با سطح اهرمی تنظیم می‌کنند که هزینه‌های گوناگون و مزایای بدهی و حقوق صاحبان سهام را تعدیل می‌نمایند. تخمین سرعت این تغییرات بین 7 درصد (فاما و فرنچ، 2002) و 35.5 درصد (فلنری و رنگان، 2006) متغیر می‌باشد. با این وجود دلایلی وجود دارد که باور داشته باشیم این فرآیند تعدیل آن‌طور که تخمین زده شده فزاینده نیست. هزینه‌های ثابت تعدیل این مفهوم را می‌رسانند که تغییر در ساختار سرمایه شرکت‌ها می‌تواند بزرگ و نادر باشد. علاوه بر این، شرکت‌ها دوران اقدامات سرمایه‌گذاری شدیدی را پشت سر گذاشته‌اند (دامز و دون، 1998) که در طول آن به بازارهای سرمایه دست یافتند و بنابراین راهی آسان یافتند تا اهرم هدف خود را تعدیل نمایند...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید