Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
692,150

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " مدیریت ارتباطات در تجارت- قدرت پنهان برای توسعه شغلی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدیریت ارتباطات در تجارت- قدرت پنهان برای توسعه شغلی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia - Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2013
کد محصول
1004640
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
11
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
487 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

In this paper we try to connect business and management communication with career management process. During a period of financial crisis, the business context needs and prospects change in a quick and “violent” way. Business and Management communication becomes a crucial and strategic partner in order for corporations to achieve their goals. During that period people evaluate and critically analyze their career path and professional development. Human resource communication management appears as a useful and necessary tool for corporations. Business works in teams. People work having ambitions for their professional future. Designing an effective communication plan via “resources” between team leaders (managers, supervisors) and employees is a difficult process but highly productive that allows us to understand the factors that influence, affect and form people's evolution. It also allows us to deepen the personal desires in order to push people make appropriate choices and to grow within the right professional environment. The communication plan helps the organization, conservation and dissemination of the communication process. It organizes how information flows, via which channels, from whom it is originated, to whom it is distributed and how often that happens. The frequency depends on management's mentality but we have to keep in mind that open communication processes and lines conserves employees’ commitment and involvement in corporations’ targets. The paper evaluates the results from data collected during the 2011 and presents a simulation model that combines professional evolution, communication management and “resources”

چکیده
در این مقاله به دنبال این هستیم تجارت و مدیریت ارتباطات را با فرآیند مدیریت شغلی ارتباط دهیم. در یک دوره از بحران مالی، نیاز های زمینه ای و چشم انداز تجارت به روشی سریع و "شدید" تغییر می کند. تجارت و مدیریت ارتباطات تبدیل به یک شریک مهم و راهبردی برای برای شرکت ها در مسیر رسیدن به اهداف آنها می شوند. در طی این دوره مردم بطور انتقادی مسیر شغلی و توسعه شغل خود را ارزیابی و تجزیه و تحلیل می کنند. مدیریت ارتباطات منابع انسانی، به صورت ابزاری مفید و لازم برای شرکت ها به نظر می رسد. تجارت در در گروهها، موثر واقع می شود. مردم با آرزوی آینده ای شغلی  برای خود کار می کنند. طراحی یک برنامه ارتباطات موثر از طریق "منابع" بین رهبران تیم (مدیران، سرپرستان) و کارکنان، فرایندی دشوار اما بسیار سازنده است که به ما اجازه می دهد تا عواملی را که در تکامل مردم نفوذ کرده، تاثیر گذارده و شکل میدهد درک کنیم. همچنین ما را قادر می سازد تمایلات شخصی را افزایش دهیم تا بتوانیم افراد را وادار کنیم تا انتخابهای درستی داشته باشند و بر تکامل افراد تاثیر بگذاریم. برنامه ارتباطات به سازماندهی، حفاظت و انتشار فرایند ارتباطات کمک می کند. این طرح سازماندهی می کند که اطلاعات چگونه و از طریق چه کانال هایی، از آنهایی که سرچشمه می گیرد به آن هایی که توزیع می شود، جریان یابد و این امر هر چند وقت یک بار روی دهد. فراوانی به ذهنیت مدیریت بستگی دارد، اما باید در نظر داشته باشیم که فرآیندها و خطوط ارتباطی باز، تعهد و دخالت کارکنان در اهداف شرکت را حفظ می کند. این مقاله، نتایج حاصل از داده های جمع آوری شده در طول سال 2011 ارزیابی کرده و یک مدل شبیه سازی ارائه می کند که ترکیبی از تکامل حرفه ای، مدیریت

1- مقدمه

مدیریت ارتباطات و همچنین توسعه شغلی کارکنان در حال حاضر، اهمیت مدرن و بسیار مهمی برای تجارت دارد. این مدیریت به طور مستقیم بر تکامل کارکنان، توسعه و چشم انداز شغلی آنها و همچنین موفقیت سازمان در اهداف استراتژیک آن تاثیر می گذارد و به این موضوع ارتباط دارد [1]. طراحی یک برنامه شغلی شخصی یک فرایند دشوار اما بسیار سازنده است و ما را قادر می سازد تا عواملی را که بر مسیر شغلی آینده افراد نفوذ کرده، تاثیر گذارده و شکل میدهد، درک کنیم [2]. همچنین ما را قادر می سازد تا خواسته های شخصی را به منظور انتخاب مناسب و رشد در محیط حرفه ای درست، افزایش دهیم[2 ، 3]. این مقاله بر مدیریت ارتباط موثر در تجارت و به خصوص چگونگی ارتباط آن به مدیریت شغلی، توسعه و منابع ایجاد کننده مدل شبیه سازی پویا تمرکز می کند...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید