Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
795,700

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " زيست شناسی " با موضوع " ژنتیک، تشخیص و رسیدگی پزشکی به سرطان روده ی بزرگ (مقاله مروری) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ژنتیک، تشخیص و رسیدگی پزشکی به سرطان روده ی بزرگ (مقاله مروری)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
ONCOLOGY REPORTS
سال انتشار
2015
کد محصول
1012784
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
23
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
390 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

سرطان روده ­ی بزرگ (CRC) سومین سرطان شایع در دنیا است و علت پیشتاز مرگ در اثر سرطان محسوب می­شود. عمل جراحی روش درمانی اصلی در موارد ابتدایی است، اما عمدتاً بیماری در مراحل پیشرفته­ ی خود تشخیص داده می­شود و گاهی اوقات متاستاز دوردست نیز روی می­دهد. در نتیجه، درمان نئوادجوانت نیاز است اما ممکن است مقاومت به دارو بر واکنش­ها و وجود بیماری­ های همراه نیز تأثیر بگذارد. در سطح مولکولی، این گروه بسیار همگونی از بیماری­ها با حدود 30% موارد ارثی یا خانوادگی است. طی گسترش آدنوکارسینوم روده­ی بزرگ، سلول­های اپیتلیال حاصل از اقدامات گوارشی به جهش­ های ژنتیکی و اپی­ژنتیکی متوالی در انکوژن­ های خاص دچار شده و / یا ژن­های سرکوب­کننده­ی تومور، موجب شروع CRC، گسترش و متاستاز آن می­شوند. مشخصه­ های مولکولی سرطان مرتبط با جهش ­ها، اطلاعات ارزشمندی در مورد پیش ­آگاهی بیماری و پاسخ به درمان به دست می­دهند. تشخیص زودهنگام و خودمراقبتی، و نیز دانش بیشتر در خصوص اساس مولکولی شروع و گسترش آن، در دستیابی به درمان CRC، نقش حیاتی دارد. در این مقاله­ ی مروری، اطلاعات به روز ژنتیکی، روش­ های تشخیصی و رسیدگی پزشکی فعلی به CRC با توجه به نیاز شدید به رویکرد چندتخصصی(چند رشته ای) برای دستیابی به بهترین نتایج در تبعات بیماری تشریح شده است.

فهرست مطالب

اساس مولکولی CRC

CRC ارثی و تشخیص مولکولی

تشخیص CRC

رسیدگی پزشکی به سرطان روده­ی بزرگ

رسیدگی پزشکی به سرطان رکتوم

پیش به سوی خودمراقبتی

نتیجه ­گیری

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله زيست شناسی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


colorectal cancer

ثبت سفارش جدید