Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
681,250

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مجموعه مهندسی منابع طبيعی " با موضوع " پژوهش در مورد اصول اساسی قانون پیشگیری از گونه های مهاجم دریایی چین " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پژوهش در مورد اصول اساسی قانون پیشگیری از گونه های مهاجم دریایی چین
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Elsevier, Marine pollution bulletin
سال انتشار
2014
کد محصول
1012872
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
19
قیمت بر حسب ریال
625,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
286 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

منطقه ساحلی چین به شدت توسط گونه های مهاجم آسیب دیده است. تئوری شبه جرم سنتی، مسائل مربوط به صدمه به اموال و یا صدمات شخصی را حل می کند که از طریق آن ها شاکیان نمی توانند با آسیب زیست محیطی ایجاد شده توسط گونه های مهاجم دریایی مقابله کنند. چند نقص در نظام های حقوقی فعلی وجود دارد، مانند سیستم های ناقص مدیریت، استانداردهای فنی یکپارچه ناکافی و سیستم های مسوولیت قانونی نادرست. لازم است قانونی تصویب شود تا از آسیب اکولوژیکی ایجاد شده توسط گونه های مهاجم دریایی جلوگیری کند. این تحقیق اصول اساسی مورد نیاز برای مدیریت و تدوین یک چهارچوب قانونی بهبود یافته را برای مبارزه با مشکل گونه های مهاجم در آب های ساحلی چین، بررسی می کند.

1-مقدمه

توسعه علم و فن آوری شرایط زندگی مادی انسان را بهبود بخشیده است و به دگرگونی مخرب طبیعت شتاب داده است. اگر این دگرگونی بیش از توانایی خود تنظیمی محیط باشد، طبیعت به مردم در مورد فعالیت های مخرب آنها هشدار خواهد داد. کنفرانس سازمان ملل در مورد محیط زیست بشر در استوکهلم (1972)، اولین انعکاس بشریت در مورد این اثرات از زمان انقلاب صنعتی بود، زمانی که بشر به شدت شروع به تغییر محیط طبیعی نمود. کنفرانس بر این تاکید داشت که انسان مسوولیت جدی حفاظت و بهبود محیط را براساس حق اساسی آزادی، برابری و شرایط مناسب زندگی که توسط طبیعت اعطا شده است، بر عهده دارد (UN, 1972). در زمان کنفرانس، مشکلات جهانی زیست محیطی برجسته نشده بود. با این حال، بیست سال بعد، گسترش سریع اقتصاد و فن آوری موجب برخی از این مشکلاتی شد که به تدریج ظهور می کردند، از جمله، کاهش شدید تنوع زیستی جهانی...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرماییداین مقاله ترجمه شده مجموعه مهندسی منابع طبيعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Invasion of marine alien species
Marine invasive species
Legislation

ثبت سفارش جدید