Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
893,800

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم ارتباطات اجتماعی " با موضوع " نظارت و درک رسانه های اجتماعی: رویکردی ترکیبی و یکپارچه برای تحلیل رسانه های اجتماعی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
نظارت و درک رسانه های اجتماعی: رویکردی ترکیبی و یکپارچه برای تحلیل رسانه های اجتماعی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Web Based Communities
سال انتشار
2015
کد محصول
1012886
تعداد صفحات انگليسی
14
تعداد صفحات فارسی
16
قیمت بر حسب ریال
820,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
218 کیلو بایت
تصویر پیش فرض چکیده

پر واضح است که رسانه های اجتماعی منبعی مهم و منحصر به فرد برای کاوش در روابط و گفتار خودانگیخته بین افراد هستند. با این حال تحلیل داده ها در رسانه های اجتماعی امری دشوار است، زیرا رویکرد های موجود در این حوزه، ساده و کارآمد نیستند. در مطالعه حاضر، بعد از اشاره به دیدگاه ها و چشم انداز های فعلی در مورد تحلیل رسانه های اجتماعی، به استراتژی های روش شناختی موجود و محدودیت های آنها اشاره شده است. در نهایت در مورد ارزش و سودمندی انتخاب رویکردی شامل روش های مرکب برای تحلیل رسانه های اجتماعی بحث کرده و به مثال هایی در مورد نقش اکتشافی که این روش از طریق پژوهش در زمینه یک مورد واقعی ایفا می کند، اشاره کرده ایم: نظارت یک ساله بر گفتمان های خودانگیخته زنان ایتالیایی در رسانه های اجتماعی در مورد اختلال کمبود میل جنسی (HSSD).

1- مقدمه

ظهور رسانه های اجتماعی باعث بروز تحولی جدی در نحوه برقراری ارتباط مردم با کامپیوتر ها و گوشی های تلفن همراه شده است (کالمن، 2010)؛ همانطور که تورکلی (2011) معتقد است : "در ابتدا ارتباطات آنلاین به عنوان جایگزینی برای ارتباطات رو در رو تلقی می شدند .... بعد از آن شبکه کشف شد- جهان ارتباطات به نحو منحصر به فرد و بی نظیری  با زندگی پرمشغله و پر هیاهوی انسان امروز سازگار شد. اکنون ما برای فرار از تنهایی به دنبال شبکه هستیم، حتی اگر از آن برای کنترل شدت ارتباطات خود استفاده کنیم." در واقع، رسانه اجتماعی نوعی فضای مجازی است که در بطن آن افراد تجربه مطلوبی داشته (موری و همکاران، 2011)، تجربه های جدیدی خلق کرده و در مورد تجارب، ارزش ها و عقاید خود به بحث و گفتگو می پردازند (اسپینوزا و جوونن، 2011؛ گونزالس و هانکوک، 2011). از یک طرف، این فضاهای مجازی زمینی حاصل خیز برای به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران، برقراری روابط دوستی و حتی روابط صمیمی است که این روابط صمیم و نزدیک به سبب علائق و ارزش های مشترک میان افراد شکل می گیرند (هووارد، 2002؛ اسمیت، 2010؛ بارگ و مک کنا، 2004)…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده علوم ارتباطات اجتماعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
social media interaction
online spontaneous discourses
mixed method

ثبت سفارش جدید