Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
681,250

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " زمين شناسی " با موضوع " تحلیل سونداژ عمیق بلندمدت ژئومغناطیسی از آرایه دوبعدی مگنتومتر در مرکز ایتالیا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تحلیل سونداژ عمیق بلندمدت ژئومغناطیسی از آرایه دوبعدی مگنتومتر در مرکز ایتالیا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Applied Geophysics
سال انتشار
2018
کد محصول
1013021
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
625,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
3 مگا بایت
تصویر پیش فرض 

چکیده

بعد از زلزله با بزرگای گشتاوری 3/6‌ Mw در شهر لاکوئیلا (مرکز ایتالیا) در ششم آوریل 2009، پروژه علمی با هدف بررسی منطقه آبروزو با استفاده از رویکردهای چندرشته‌ای شامل مطالعات زمین‌شناسی، لرزه‌ای و فیزیکی پیشنهاد گردید. پایش میدان الکترومغناطیسی در فرکانس mHz‌500-01/0 برای بررسی سیگنالهای الکترومغناطیسی در پوسته زمین اجرا گردید. سه ایستگاه اندازه‌گیری در ناحیه فعال تکتونیکی با شعاع حدود km 10 نصب گردید. هر سایت به مگنتومتر فلاکس گیت با نرخ نمونه‌برداری Hz‌1 مجهز شد. در این مقاله، تحلیل سونداژ عمیق بلندمدت ژئومغناطیسی برای هر سایت توصیف می‌شود. هدف از این کار، بررسی ابعاد ساختار الکتریکی زیرسطحی در منطقه مورد برداشت است. طبق مدل مدار بسیار ساده‌شده RL، برخی خصوصیات الکتریکی زیرسطحی نیز استنباط می‌شوند.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید

 

 

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله زمين شناسی در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید