Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده رياضی /

عنوان ترجمه شده مقاله: برخی نتایج جدید در زمینه تمامیت مسلط (Domination Integrity) گرافها

آسیب پذیری شبکه ارتباطی، مقاومت شبکه را نسبت به قطع عملکرد پس از شکست موقعیت معین یا زنجیره های ارتباطی، اندازه می گیرد. برای هر شبکه ارتباطی، درجات بزرگتری از پایداری یا آسیب پذیری کمتر مورد نیاز است.

چکیده

تمامیت مسلط یک گراف پیوسته  با  نشان داده می شود، که در آن  مرتبه یک مولفه بیشینه  می باشد. ما تمامیت مسلط را در برخی عملکردهای گراف مانند نسخه برداری از یک لبه بوسیله رأس و تکثیر یک رأس بوسیله یک لبه، مورد بحث قرار می دهیم.
1-مقدمه

آسیب پذیری شبکه ارتباطی، مقاومت شبکه را نسبت به قطع عملکرد پس از شکست موقعیت معین یا زنجیره های ارتباطی، اندازه می گیرد. برای هر شبکه ارتباطی، درجات بزرگتری از پایداری یا آسیب پذیری کمتر مورد نیاز است. آسیب پذیری می تواند با پارامترهای معینی اندازه گیری شودمانند اتصال، سختی، تمامیت، عدد اتصال و غیره. در تحلیل آسیب پذیری شبکه ارتباطی نسبت به قطع، استفاده از دو پارامتر بسیار مهم است: 1) اندازه بزرگترین گروه باقی مانده که در آن ارتباطات متقابل هنوز می تواند رخ دهد. 2) تعداد اعضایی که کارایی ندارند. در این زمینه بارفوت و دیگران [1]، مفهوم تمامیت یک گراف را بعنوان یک مقیاس جدید از آسیب پذیری شبکه معرفی کرده اند.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " رياضی " با موضوع " برخی نتایج جدید در زمینه تمامیت مسلط (Domination Integrity) گرافها " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
برخی نتایج جدید در زمینه تمامیت مسلط (Domination Integrity) گرافها
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Open Journal of Discrete Mathematics
سال انتشار
2012
کد محصول
1000186
تعداد صفحات انگليسی
3
تعداد صفحات فارسی
6
قیمت بر حسب ریال
430,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
451 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده رياضی را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 430000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده رياضی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Domination Integrity of Graphs

تاریخ انتشار در سایت: 2013-10-21
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله رياضی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید