کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی مواد و متالوژی > محصولات رشته مهندسی مواد و متالوژی > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی مواد و متالوژی > آلیاژ بین فلزی پایه Ni3Al: آلیاژی جدید و مناسب برای پره های توربین

دانلود ترجمه مقاله درباره آلیاژ بین فلزی پایه Ni3Al: آلیاژی جدید و مناسب برای پره های توربین

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی مواد و متالوژی " با موضوع " آلیاژ بین فلزی پایه Ni3Al: آلیاژی جدید و مناسب برای پره های توربین " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

INTERMETALLIC Ni3Al-BASE ALLOY: A PROMISING MATERIAL FOR TURBINE BLADES

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Metal Science and Heat Treatment
سال انتشار
2002
کد محصول
1004891
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
371 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی مواد و متالوژی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .Abstract

The structure and properties of a castable intermetallic alloy of grade VKNA-4U-mono with single crystal structure at a temperature range of 20 – 1250°C is considered. The effect of long-term heating at 1200°C on the stability of mechanical characteristics of the alloy is studied. The advantages of the alloy and its technological and physical properties are described

چکیده

 در این مقاله ساختار و ویژگی های یک آلیاژ بین فلزی قابل ریخته گری با گرید VKNA-4U-mono با ساختار تک کریستالی در محدوده دمایی 20 تا 1250 درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده و اثر گرمایش طولانی مدت در دمای 1200 درجه سانتیگراد بر پایداری خواص مکانیکی آلیاژ مطالعه شده است. در نهایت مزایای آلیاژ و خواص فنی و فیزیکی آن شرح داده شده است.

1-مقدمه

آلیاژهای دما بالای نیکلی که مواد اصلی در تولید پره های هواپیما و توربین ها می باشند به شیوه ریخته گری دقیق با استفاده از مدل های دوغابی به وجود می آیند. این مواد استحکام در دمای بالای زیاد و خواص تکنولوژیکی خوبی دارند که تولید اشکال جدار نازک با قابلیت کنترل ساختار در ریخته گری را فراهم می آورد...این مقاله ترجمه شده مهندسی مواد و متالوژی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


TURBINE BLADES

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی مواد و متالوژی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی مواد و متالوژی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی مواد و متالوژی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه