کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی مکانیک > محصولات رشته مهندسی مکانیک > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی مکانیک > اعتبار سنجی مکانیکی مدل سه بعدی کامل استخوان درشت نی با استفاده از سی تی اسکن

دانلود ترجمه مقاله درباره اعتبار سنجی مکانیکی مدل سه بعدی کامل استخوان درشت نی با استفاده از سی تی اسکن

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی مکانیک " با موضوع " اعتبار سنجی مکانیکی مدل سه بعدی کامل استخوان درشت نی با استفاده از سی تی اسکن " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Mechanical Validation of Perfect Tibia 3D Model Using Computed Tomography Scan

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Engineering
سال انتشار
2012
کد محصول
1007572
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
11
قیمت بر حسب ریال
80000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی مکانیک , مهندسی پزشکی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 80000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

In this paper, the Von Mises stresses and stiffnesses measured by experiments on a human cadaveric tibia and composite ones compared to those predicted by a FE model based on the same bone. Modeling of exact geometrical tibia including cortical and spongy bone using human bone CT scan images and mechanical validating of obtained model, is the aim of this study .The model produced by the current study supplies a tool for simulating mechanical test conditions on human tibia

چکیده

در این مقاله، تنش‌های فون میسز و سختی‌ها توسط آزمایشات بر روی استخوان درشت نی جسد انسان اندازه گیری شده است و کامپوزیت آن‌ها با نتایج پیش بینی شده از مدل المان محدود همان استخوان مقایسه شده است. هدف اصلی این مقاله مدلسازی هندسی دقیق استخوان درشت نی ازجمله استخوان کورتیکال و اسفنجی با استفاده از سی تی اسکن استخوان انسان و اعتبارسنجی مکانیکی مدل است. مدل بدست آمده در این پژوهش ابزاری مناسب برای شرایط آزمایش شبیه سازی مکانیکی ایجاد می کند.

1-مقدمه

استخوان درشت نی بیشترین آمار شکستگی استخوان را دارد. صدمات به انسان عمدتا توسط برخورد یک خودرو و عابر پیاده ایجاد می‌شوند. که منجر به شکستگی استخوان های دارای طول بلند، صدمات به زانو و مچ پا می‌شود. مکانیزم های آسیب مختلفی می تواند در استخوان های بلند دیده شود. گشتاور پیچشی و خمشی به عنوان عوامل مهم و مؤثر تلقی می‌شوند [1]...این مقاله ترجمه شده مهندسی مکانیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Human Tibia Bone
Finite Element
3D Model

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی مکانیک

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی مکانیک در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی مکانیک دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه