Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی معدن /

عنوان ترجمه شده مقاله: ارزیابی عملکرد پایش وضعیت نزدیک به زمان واقعی در کامیون‌های کمپرسی

این مطالعه با هدف مقایسه برخی از شاخص‌های عملکرد نگهداری قبل و بعد از اجرای استراتژی RTCM در یک سایت معدن با استفاده از برخی آزمونهای معنادار آماری انجام شده است.

چکیده

نگهداری استراتژیک نقشی اساسی در اطمینان از آمادگی و استفاده بالا از کامیون‌های کمپرسی دارد و با پیچیده‌تر شدن تجهیزات از اواخر قرن 20، نیاز به استراتژی فعال نگهداری احساس می‌گردید که این امر که منجر به توسعه نگهداری مبتنی بر وضعیت شد. پایش وضعیت در زمان واقعی (RTCM) به معنای توانایی پایش شرایط در زمان واقعی است و قابلیت هشدار نگهداری و عملیاتهای شرایط غیرعادی را دارد. از این هشدارها می‌توان به عنوان نشانه منجر به مشکل استفاده کرد و اگر اقدام اصلاحی مناسب به موقع آغاز شود، می‌تواند موجب صرفه‌جویی قابل توجهی در خرابی تجهیزات و هزینه‌های تعمیر شود. این مطالعه با هدف مقایسه برخی از شاخص‌های عملکرد نگهداری قبل و بعد از اجرای استراتژی RTCM در یک سایت معدن با استفاده از برخی آزمونهای معنادار آماری انجام شده است. این مطالعه همچنین حاکی از وجود تغییرات فصلی در داده‌ها است و بنابراین، قبل از اینکه داده‌ها تحت آزمون‌های آماری قرار بگیرند‌، تغییرات فصلی و روندها باید حذف شده و کاهش یابد. نتایج نشاندهنده موفقیت استراتژی RTCM در بهبود آمادگی برخی از دسته های خرابی انتخاب شده در این مطالعه است.

1-مقدمه

به منظور دستیابی به اهداف تولید و برآورده کردن تقاضای روزافزون مواد معدنی، شرکتهای معدنی به تجهیزات پیشرفته وابسته زیادی دارند و این وابستگی تنها به استخراج و حمل و نقل سنگ معدن و باطله محدود نمی‌شود و شامل نگهداری مستمر زیرساختهای مورد نیاز جهت تداوم بهره برداری از معدن نیز می‌شود....


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی معدن " با موضوع " ارزیابی عملکرد پایش وضعیت نزدیک به زمان واقعی در کامیون‌های کمپرسی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ارزیابی عملکرد پایش وضعیت نزدیک به زمان واقعی در کامیون‌های کمپرسی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Mining Science and Technology
سال انتشار
2020
کد محصول
1014362
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی معدن را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 880000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی معدن در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Haul trucks
Real-time condition monitoring
Performance indicators

تاریخ انتشار در سایت: 2021-02-01
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی معدن در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید