Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
795,700

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " پروتکل قفل گذاری بر مبنای XPath، با همزمانی بالا برای پایگاه داده های XML " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پروتکل قفل گذاری بر مبنای XPath، با همزمانی بالا برای پایگاه داده های XML
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Information and Software Technology
سال انتشار
2006
کد محصول
1000052
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
29
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
381 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

فراهم ساختن بستری  مناسب در جهت دسترسی موثر به اسناد XML، به یک امر بسیار مهم در سیستم های پایگاه داده ی XML تبدیل شده است. در سال های اخیر، پروتکل های کنترل زیادی برای سیستم های پایگاه داده ی XML پیشنهاد شده اند. عبارات XPath، که یک زبان مهم برای کار با اسناد XML می­باشد، اساس و پایه ی زبان های پرس و جوی متعدد، از قبیلXQuery  و XSLT را تشکیل می­دهند. در این مقاله، ما یک پروتکل کنترل همزمانی  بر مبنای قفل گذاری ، که XLP نام دارد را، برای تراکنش هایی که توسط مدل XPath، به داده های XML دسترسی دارند، ارائه می­دهیم.XLPبر مبنای مدل XPath  بوده و دارای ویژگی هایی از قبیل مدهای قفل گذاری غنی،تعارض قفل پایین و تبدیل قفل می­ باشد. همچنین اثبات شده است که XLP قابلیت تسلسل  تعارض را حتمی می­کند. به طور خلاصه، سه سهم و همبخشی اساسی در این مقاله وجود دارد. XLP بجای پشتیبانی از فقط یک عبارت مسیر منفرد، از اغلب محورهای XLP پشتیبانی می­کند. شرایط تعارض و قوانین در مدل XPath آنالیز شده و مورد استنتاج قرار گرفته اند. علاوه بر این، یک مد قفل گذاری سبک، تحت نام p-lock، به منظور همزمانی بهتر، طراحی و  در داخل XLP ادغام شده است.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-مفاهیم اولیه

1-2-مدل و عبارات XPath

2-2-نمادها و تعاریف

3-تعارض های عملیاتی در XPath

4-پروتکل قفل گذاری XPath(XLP)

1-4-مدهای قفل گذاری در XLP

2-4-پروتکلXLP

5-آنالیز و مقایسه

1-5-قابلیت تسلسل در XLP

2-5-مباحث پیاده سازی

3-5-مقایسه ی همزمانی

6-نتیجه گیری و فعالیت های آینده

7-مراجع

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


XML document databases
Concurrency control
Locking protocol
XPath

ثبت سفارش جدید