کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " روانشناسی " با موضوع " تشخیص اضطراب کودکان از روابط وابستگی اولیه " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Predicting children’s anxiety from early attachment relationships

نویسنده/ناشر/نام مجله :
journal of anxiety disorders
سال انتشار
2007
کد محصول
1000110
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات انگليسي
17
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
111 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstarct
 

This study assessed whether infants with anxious-ambivalent attachment develop higher levels of anxiety later in childhood than do infants with secure attachment. Infants (N = 136) participated in Ainsworth’s Strange Situation Procedure at 12 months of age. The Screen for Child Anxiety Related Emotional Disorders (SCARED) was completed by children and their mothers at 11 years of age. Results show that compared with children who were securely attached in infancy, children who were ambivalently attached had higher levels of school phobia, and, that compared with boys who were securely attached boys who were ambivalently attached had higher levels of social phobia at 11 years. However, in this normative sample, anxious-ambivalent attachment was not related to anxiety levels that approach pathological significance. These findings are discussed within the context of previous research on associations between attachment and anxiety disorders


Contents

1. Introduction

2. Method

2.1. Participants

2.2. Measures and procedures

3. Results

4. Discussion

5. References

  چکیده

هدف از انجام این تحقیق ارزیابی این مسئله است که آیا نوزادان با وابستگی متزلزل و مشوش سطح بالاتری از اضطراب را بعداً در دوران کودکی نسبت به کودکان با وابستگی ایمن گسترش می دهند یا خیر. 136 نوزاد در فرایند موقعیت بیگانه­ی اینسوورث در سن 12 ماهگی شرکت داده شدند. غربالگری برای اختلالات عاطفی مرتبط با اضطراب کودکان (اس­سی­اِی­آرای­دی) توسط کودکان و والدینشان در 11 سالگی انجام شد. نتایج نشان داد در مقایسه با کودکانی که در دوران نوزادی دارای وابستگی ایمن هستند، کودکانی که از وابستگی متزلزل برخوردارند، سطح بالاتری از ترس از مدرسه را نشان می دهند و پسرانی که دارای وابستگی متزلزل هستند، نسبت به پسرانی که از وابستگی ایمن برخوردارند، سطح بالاتری از ترس اجتماعی را در سن 11 سالگی از خود بروز می دهند. با این حال در این مورد معمول وابستگی متزلزل و مضطرب با سطوح اضطراب که به اهمیت پاتولوژیک نزدیک است، در ارتباط نمی باشد. این یافته ها در بافت تحقیق پیشین در خصوص ارتباطات میان وابستگی و اختلالات اضطراب مورد بررسی قرار گرفت.

فهرست مطالب
 

1-مقدمه

2-روش

1-2-شرکت کنندگان

2-2-سنجش ها و روش ها

3-نتایج

4-بحث و گفتگو

5-مراجع


خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته روانشناسی


این مقاله ترجمه شده روانشناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Attachment; Anxiety
Longitudinal
Strange situation