Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
474,150

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " آمار " با موضوع " آزمون فرض " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
آزمون فرض
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Australian Critical Care
سال انتشار
2009
کد محصول
1000193
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
6
قیمت بر حسب ریال
435,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این مقاله یک روش آماری را بنام آزمون فرض ارائه می دهد. این بر پایه اطلاعات جمع آوری شده از یک نمونه تصادفی است که در ادامه نتایج حاصله به تمام جمعیت بسط داده می شود. برخی از مفاهیم عمومی و الفاظ و اصطلاحات مربوط به روش شناسی بطور خلاصه توضیح داده می شوند که شامل فرضهای آماری، انواع خطاها، آزمونهای یک یا دو دمی و یک مثال از یک کاربرد می باشند. آزمون فرض یک فرآیند بنیادی در تصمیم سازی راجع به جمعیت های مورد نظر در تحقیق است.

1-مقدمه

آزمون فرض یک ابزار آماری است که بجای تکیه بر برداشتهای ذهنی با بکارگیری مجموعه ای از قواعد (روشهای احتمالاتی)، یک چارچوب هدف را برای تصمیم سازیها فراهم می کند. مردم با نگاه کردن به داده ها می توانند ایده های متفاوتی را ارائه دهند اما آزمون فرض یک معیار واحد تصمیم سازی را که برای هر کسی سازگار است، فراهم می کند [1].

آزمون فرض معمولا برای تعیین درستنمایی یا احتمال اینکه یک گفته یا فرض درست است، بکار می رود. مراحل شامل فرمولبندی فرضهای پوچ، انتخاب کردن آماره آزمون، انتخاب سطح اهمیت قابل قبول، محاسبه احتمال ارزش از داده ها و مقایسه ارزش محاسبه شده با سطح اهمیت، میگردند ...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله آمار در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده آمار در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Hypothesis testing

ثبت سفارش جدید