Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,281,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " چارچوب مفهومی IASB : هدف و موقعیت " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
چارچوب مفهومی IASB : هدف و موقعیت
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Ca’ Foscari University of Venice
سال انتشار
2013
کد محصول
1000727
تعداد صفحات انگليسی
19
تعداد صفحات فارسی
17
قیمت بر حسب ریال
1,281,500
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
3 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

مقاله حاضر بر تفاوت بین اعتباردر نظر گرفته شده برای چارچوب مفهومی حسابداری مالی و در حقیقت صلاحیت مورد تایید در ان تمرکز می کند . وضعیت  چارچوب مفهومی که از هدف منصوب به آن در سیستم حسابداری مبتنی بر زمینه های استاندارد یا همان محیط طبیعی برای چارچوب مفهومی و در سیستم مبتنی بر نظارت قانون اساسی  استنباط می گردد ، مورد توجه قرار خواهند گرفت نظر به این که در ان محیط چارچوب می تواند یک چیز اضافی را نشان دهد .

محتوی چارچوب 1989 IACS  ، نوع اصلاح شده ناشی از پروژه مشترک IASB-FASB در سال 2010 و فرض منطقی مقاله مورد بحث اعلام شده مورد انتظار در جولای 2013 در نتیجه پروژه صرفا جامع IASB  توسط مقاله  برای این هدف مورد تحلیل قرار می  گیرند .

وضع موجود قابل توجه علی رغم تکامل چارچوب مفهومی IAS/IFRS در رابطه با صلاحیت معین برای ان  در نتایج نهایی تحلیل ها نشان داده می شوند .

 این وضعیت در حال تغییر از جنبه نظارتی اروپایی  با ناهماهنگی های همراه می گردد که اقدام جدید بر طبق فرآیند تایید از طریق ابزار رسیدگی ها  در معیارهای ارزیابی بیان شده را الزامی می داند .

چشم انداز از طریق مفهوم جدیدی پیشنهاد گردید که چارچوب مفهومی IASB بر طبق این چشم انداز اصلاح می گردد تا بتواند فرصت ارزشمندی را برای ایجاد صلاحیت چارچوب مفهومی مسلم معرفی نمایند.
فهرست مطالب

1-مقدمه

2- چارچوب مفهومی در مطالب حسابداری

3- چارچوب IASC/IASB برای تدارک و ارایه صورت وضعیت های مالی

4- تکامل چارچوب مفهومی IASB

5- وضعیت چارچوب مفهومی در سیستم قانونی اروپایی

6-  ملاحظات نهایی

1-مقدمه

مقاله حاضر بر تفاوت بین اعتباردر نظر گرفته شده برای چارچوب مفهومی حسابداری مالی و در حقیقت صلاحیت مورد تایید در ان تمرکز می کند . وضعیت چارچوب مفهومی که از هدف منصوب به آن در سیستم حسابداری مبتنی بر زمینه های استاندارد یا همان محیط طبیعی برای چارچوب مفهومی و در سیستم مبتنی بر نظارت قانون اساسی  استنباط می گردد ، مورد توجه قرار خواهند گرفت نظر به این که در ان محیط چارچوب می تواند یک چیز اضافی را نشان دهد...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Conceptual Framework
IASB

ثبت سفارش جدید