کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " مروری بر عملکرد میکرو شبکه ها و نیروگاه های برق مجازی در بازارهای انرژِی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

A Review on Operation of Micro Grids and Virtual Power Plants in the Power Markets

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Adaptive Science & Technology, 2009. ICAST 2009. 2nd International Conference
سال انتشار
2009
کد محصول
1000732
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
95 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstarct
 

The share of Distributed Generation (DG) in the power system generation is increasingly grown up and for the economical and technical reasons; their integration is deeply concentrated by the researchers. This paper reintroduces the integration of Distributed Energy Resources (DER), i.e. DGs, controllable loads and energy storages, into micro grid and Virtual Power Plant (VPP) and also reviews their operation in the power market. Moreover, it discusses the perspective of market transactions of future VPPs in active distribution networks

Contents

1 .INTRODUCTION

2. DEFINITION OF INTEGRATED ENTITIES

3. OPERATION OF MICRO GRIDS

4. OPERATION OF VPP

5. CONCLUSIONS

چکیده

سهم تولید توزیعی (DG) در تولید سیستم انرژی به طور فزاینده و به دلایل فنی و اقتصادی رشد کرده است؛ یکپارچه سازی آنها کاملا توسط محققان مورد بررسی قرار گرفته است. این مقاله به تلفیق منابع انرژی توزیع شده (DER) یعنی DGs، ذخایر انرژی و ظرفیت های قابل کنترل با میکروگرید و نیروگاه برق مجازی (VPP) می پردازد و نیز عملکرد آنها در بازار انرژی را بررسی می کند. به علاوه، درباره دیدگاه تراکنش های بازار VPP های آتی در شبکه توزیع فعال می پردازد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-تعریف نهادهای جامع

3-بهره برداری از میکروگریدها

4-بهره برداری از VPP

5-نتیجه گیری

1-مقدمه

به دلیل پیدایش دیدگاه های طرفدار محیط زیست و محدودیت سوخت های فسیلی، جهان به سمت استفاده از DG (هم حاصل از سوخت های فسیلی و هم نوع تجدیدپذیر) می رود. در حال حاضر، چند قانون حمایت کننده در کل جهان نظیر بازار سبز مجزا برای تولید برق از منابع تجدیدپذیر، بخشنامه اروپایی RES برای توسعه منابع تجدیدپذیر، بخشنامه اروپایی CHP برای بهبود بازدهی انرژِی و قوانین حمایتی مشابه در دیگر کشورها، استاندارد سبد سهام تجدیدپذیر (RPS) در چند کشور، پروتکل کیوتو که نقشی در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای دارد و غیره عواملی هستند که رشد DG را تسریع نموده اند. بنابراین، نفوذ DG در سیستم انرژی در آینده به شدت افزایش خواهد یافت. به دلیل تاثیر DG بر پارامتر فنی شبکه و نیز در نظر گرفتن گسترش سریع بازار انرژی در کل جهان، لازم است تا هر دو جنبه فنی و عملیاتی شبکه و نیز تراکنش های بازار در بهره برداری از DG مورد ملاحظه قرار گیرد. این موضوعات در زیر مورد بحث قرار می گیرند...


خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Virtual Power Plant
Micro Grid