Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,095,450

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " مدیریت منابع انسانی الکترونیکی در یک محیط تجارت الکترونیک " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدیریت منابع انسانی الکترونیکی در یک محیط تجارت الکترونیک
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Electronic Commerce Research
سال انتشار
2010
کد محصول
1000763
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
20
قیمت بر حسب ریال
1,005,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
297 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این شماره ی ویژه در مورد مدیریت منابع انسانی الکترونیکی (E-HRM) در یک محیط تجارت الکترونیک به فرصت ها و چالش های مرتبط با به کار گرفتن نیروی تازه و ایجاد نیروی کاری در موسسات و در دنیای دیجیتال می پردازد که با کمبود استعداد بومی، تغییر ارزش ها و جابه جایی رفتارهای آنلاین و آفلاین کاندیدها و کارمندان مشخص می شود.

ما نخست به یک مطالعه ی دلفی (Delphi) با مجریان پیشتاز HR از 25 موسسه ی بزرگ و معروف بین المللی نزدیک می شویم و نیز یک بررسی کمی با مدیران 144 HR از 1000 موسسه ی مطرح آلمان انجام می دهیم تا بحث ها و روندهای کلیدی را برای مدیران HR مدرن مشخص نماییم. چالش های دموگرافی و جنگ برای استعداد به عنوان مهم ترین تمایلات در موسسات در تمام ابعاد و تمام صنایع حتی برای مثال در صدر رسانه های ی اجتماعی یا بحران اقتصاد جهانی به شمار می روند. در نتیجه ی این تمایلات، بررسی ما آشکار می کند که بیشترین چالش های فشارآور مدیران HR، ابقای پرسنل و نشانگذاری کارفرمایان داخلی و خارجی است. در کل، نتایج بر اهمیت یک E-HRM تاکید می کنند که نیاز است تا هم موثر (effective) باشد (تا به اندازه ی کافی خلا ها را پر نماید) و هم کارآمد (efficient) باشد تا بهترین استفاده از منابع کمیاب را انجام دهد.

مقالات در این شماره ویژه، برخی شماره های باز شناخته شده را مخاطب قرار می دهند. به طور کلی در یک فرآیند مرور دقیق، دو تا از 9 مقاله ی پیشنهاد شده برای شماره ی ویژه (22 برای هر سنت پذیرش) انتخاب شدند. نخستین مقاله توسط استفان استروهمیر بررسی می کند که چطور سهام های الکترونیکی می توانند مدیریت استعداد و استخدام الکترونیکی نیروی تازه را بهبود ببخشند. دومین مقاله توسط شارنا ویبلن، دیوید گرانت و کریستین دری یک مورد منفرد را به کار می برند تا یادبگیرند که چطور یک جابجایی از HRM به E-HRM می تواند بر مدیریت استعداد و مردم در یک سازمان و نیز دگرگونی عملکرد HR و IT مربوط به یک موسسه تاثیر بگذارد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:E-HRM (Electronic Human Resources Management)
HRIS (Human Resources Information Systems

ثبت سفارش جدید