دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات با موضوع محک زنی استراتژیک سرمایه فکری (SBIC)/مدیریت استراتژیک سرمایه فکری /روش شناسی و سیستم اطلاعات استراتژیک

عنوان مقاله انگليسي

Strategic Benchmarking of Intellectual Capital (SBIC) An Intellectual Capital Strategic Management Methodology and Strategic Information Systemنویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of I-KNOW ’04 Graz, Austria, June 30 - July 2, 2004
سال انتشار
2004
کد محصول
1000795
تعداد صفحات انگليسي
9
تعداد صفحات فارسي
11
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
424 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


عنوان ترجمه فارسي

محک زنی استراتژیک سرمایه فکری (SBIC)/مدیریت استراتژیک سرمایه فکری /روش شناسی و سیستم اطلاعات استراتژیک
شما در حال خرید ترجمه فارسی مقاله Strategic Benchmarking of Intellectual Capital (SBIC) An Intellectual Capital Strategic Management Methodology and Strategic Information System هستید:


نام و نام خانوادگی
*


تلفن همراه
*
 


ایمیل
*دانلود رایگان مقاله انگلیسی


Abstract

In accordance with the resource-based view and the activity-based view, sustainable competitive advantages are mainly due to core knowledge that, together with tangible and (especially) intangible resources, develops competitive products and services through the appropriate activities and processes of the value chain. Strategic Benchmarking of Intellectual Capital (SBIC) is a knowledge-based strategic management methodology and information system framework that has been built drawing direct inspiration from both the above-mentioned perspectives and tries to refine the classic strategic SWOT analysis. This paper carefully describes IICBS, one of the two versions of SBIC, and shows the main benefits to be obtained from the systematic use of IICBS. The SBIC has been tested and successfully implemented in more than forty European enterprises

چکیده

مطابق با دیدگاه مبتنی بر منبع و دیدگاه مبتنی بر فعالیت ، برتری های رقابتی پایدار ، عمدتاً به دلیل دانش اصلی می باشند که همراه با منابع ملموس و بویژه غیر ملموس ، محصولات و خدمات رقابتی را از طریق فعالیت های مناسب و فرآیند های زنجیره ارزش توسعه می دهند . محک زنی استراتژیک سرمایه فکری ، روش شناسی مدیریت استراتژیک مبتنی بر دانش می باشد و چهارچوب سیستم اطلاعات که ترسیم میل مستقیم هر دو چشم انداز ذکر شده را می سازد و تلاش می کند تا تحلیل SWOT استراتژیک کلاسیک را اصلاح نماید . مقاله پیشرو به دقت IICBS (یکی از دو نوع SBIC )را توضیح می دهد و منافع اصلی را نشان می دهد که قرار است از بکارگیری سیستماتیک IICBS بدست آید . محک زنی استراتژیک سرمایه فکری در بیش از 40 شرکت اروپایی تست شده است و با موفقیت به اجراء د رامده است .

1-مقدمه

ادبیات مدیریت استراتژِک فعلی به شدت از دیدگاه مبتنی بر منبع حمایت می کند . این چشم انداز تاکیددارد که در زمان های تلاطم و در زمان های تغییر سریع در فناوری و در نیاز های مشتری و صنعت ، برتری های رقابتی پایدار عمدتاً به دلیل منابع یا قابلیت های شرکت می باشند . به طور تخصصی تر ، چنین برتری هایی با قایبلیت های اصلی مرتبط می باشند که در عمل با شایستگی های اصلی یا دانش اصلی شباهت دارند . اما دیدگاه مبتنی بر منبع به طور کامل توضیح نمی دهد که چگونه منابع نادر را برای خلق ارزش برتر بکار ببریم چون این دیدگاه فقط بر چیزی تمرکز می کند که شرکت دارد . دیدگاه مبتنی بر فعالیت ، به عنوان چشم انداز تکمیلی مورد نیاز می باشد چون بر آنچه شرکت انجام می دهد ، تمرکز می کند . به طور مختصر ، در  اقتصاد مبتنی بر دانش ، برتری های رقابتی عمدتاً به دلیل دانش اصلی می باشند که همراه با منابع ملموس و ناملموس (بویژه ناملموس ) ، محصولات و خدمات رقابتی را از طریق فعالیت ها و فرآیند های مناسب در زنجیره ارزش توسعه می دهند...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
سیستم اطلاعات استراتژیک
مدیریت استراتژیک سرمایه فکری
محک زنی استراتژیک سرمایه فکری (SBIC)


Skip Navigation Links
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری