Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
942,850

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " درخواست قراردادهای قابل انقطاع (با وقفه) برای افزایش نفوذ برق بادی در مناطق متراکم " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
درخواست قراردادهای قابل انقطاع (با وقفه) برای افزایش نفوذ برق بادی در مناطق متراکم
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE TRANSACTIONS ON POWER SYSTEMS
سال انتشار
2004
کد محصول
1001021
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
32
قیمت بر حسب ریال
865,000
نوع فایل های ضمیمه
word+pdf
حجم فایل
859 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

نفوذ توان  بادی در بسیاری موارد با موانع بسیاری روبه رو می شود که به دلیل قابلیت انتقال پایین آن است. در یونان و اغلب کشورهای اروپایی، دسترسی مطمئن به شبکه ی فراهم شده در پارک های بادی همراه با برنامه ریزی های موجود، به محدودیت های شدیدی در توان بادی نصب شده در برخی مناطق متراکم خاص منجر شده است. این مقاله ایده های ساده ای را ارائه می دهد که در حال حاضر برای سیستم های بهم متصل هلنیک  مورد استفاده است و نفوذ و گسترش توان (نیروی) بادی را افزایش داده است. هدف اصلی، در نظر گرفتن قراردادهای قابل انقطاع ژانراتور و کنترل جریان توان از طریق راهروهای متراکم و در صورت نقض حدود اطمینان، ارسال دستورهای کاهش توان است. این کنترل پیشنهادی با استفاده از PLC های معمول با هزینه کم و سیستم SCADA موجود پیاده سازی می شود و نیز ساده و شفاف است. این مقاله همچنین یک روش تحقیق را برای نمایش اثر تکنیک های پیشنهادی بر نفوذ بادی به دست آمده ارائه می نماید. 

1-مقدمه

سرمایه گذاری روی انرژی باد در یونان به واسطه شرایط بادی مناسب بسیار جالب می نماید و این به دلیل محرک های مهم بازار از جمله تعرفه های گمرکی و مالیاتی رضایت بخش، تسهیل در سرمایه گذاری، دسترسی مطمئن به شبکه، قراردادهای طولانی مدت و غیره، برای استفاده از ژنراتورهایی با منابع انرژی تجدیدپذیر (RES) نیز هست (1). درنتیجه، درخواست بیش از 13 GW از مزارع بادی (WFs) (واقع در مناطق اصلی یونان) توسط تولیدکنندگان مستقل برق (IPPs)، در مرجع قانون گذاری برای انرژی (RAE) بایگانی شده است؛ این ظرفیت در مقایسه با ظرفیت متداول موجود (انرژی گرمایی و هیدروگرمایی) که حدود 10 GW است، بسیار عظیم است. بیش از نیمی از این تقاضاها (کلا 6700 MW) به سه منطقه خاص در یونان با پتانسیل بادی بالا بر می گردند (1)، یعنی جزیره اویا، جنوب شرق پلوپونز پنیسولا و ناحیه تریس (شکل 1). به دلیل توزیع جغرافیایی و اندازه آنها (ظرفیت 15-30 MWWF ها از طریق ایستگاه های فرعی HV/MV به شبکه ولتاژ بالا متصل خواهند شد...

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Grid integration
on-line monitoring and control
security assessment
transfer capacity

ثبت سفارش جدید